Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler’i kapan Real Madrid oldu

Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki yıldızı Arda Güler'in Barcelona ve Real Madrid yarışında başkent ekibini seçtiği iddia edildi. İngiliz basınında yer alan haberlere göre Real Madrid, genç futbolcunun serbest kalma bedeli olan 17.5 milyon eurodan daha fazla bir bonservis bedeli ödeyecek ve sonraki satıştan yüzde 20 pay verecek.

 Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler’i kapan Real Madrid oldu

04.07.2023 - 20:30

Güncelleme : 04.07.2023 - 20:30

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Arda Güler, Sarı-lacivertli ekibe veda etmeye hazırlanıyor. Adı La Liga devi Barcelona ile anılan 18 yaşındaki orta saha oyuncusu, Real Madrid ile anlaşmaya vardı.

SERBEST KALMA BEDELİNİN ÜZERİNE ÇIKACAKLAR
Dünyanın önde gelen spor haber sitelerinden The Athletic, Arda Güler’in başkent ekibini seçtiğini yazdı. Habere göre Real Madrid, 18 yaşındaki yıldız için Fenerbahçe’ye 17.5 milyon Euro’dan daha fazla bonservis bedeli ödeyecek. Real Madrid ayrıca sonraki satıştan da yüzde 20 pay verecek.

REAL’İN GENÇLERE EĞİLMESİ ARDA’NIN TERCİHİNDE ETKİLİ OLDU
Son yıllarda strateji değişikliğine giderek genç ve yetenekli futbolculara eğilen Real Madrid’in bu futbolcuları parlatmasının da Arda Güler’in seçimini etkileyen durumlardan biri olduğunun altı çizildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın