Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. Künye

Künye

admin admin -
267 0

Sosyal Masa İnternet Hizmetleri ekibi olarak, her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve özveriyle çalışan bir kadroya sahibiz. İşte ekibimizde görev alan çalışanlarımız ve sorumlulukları:

GörevÇalışan Adı
 Genel Yayın YönetmeniEge Kaya
 Yardımcı Yayın YönetmeniZeynep Aydın
 Haber KoordinatörüKerem Yıldız
 Magazin EditörüDeniz Korkmaz
 Gündem ve Politika EditörüGizem Yıldırım
 Kültür ve Sanat EditörüEngin Aksoy
 Teknoloji ve Bilim EditörüCeren Demir
 Sağlık ve Yaşam EditörüAhmet Şahin
 Yazı İşleri MüdürüAslıhan Yılmaz
 Yazı İşleri EditörleriBerkay Demir, Melis Akçay
 Görsel YönetmenElif Kılıç
 Grafik Tasarım EkibiCemre Şen, Serkan Avcı
 Web Geliştirme MüdürüBurak Kaya
 Sistem YöneticisiDeniz Yaman
 Hukuki DanışmanAylin Kuru
 Reklam MüdürüBarış Arıkan
 Pazarlama EkibiMelike Yıldız, Cihan Tekin

İletişim Bilgileri:

 E-posta [email protected]

Eğer sitemizde yayınlanan bir haberin, şahsınızı veya kurumunuzu haksız yere mağdur ettiğini düşünüyorsanız, ilgili haberin yayından kaldırılması talebiyle [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebinizi en kısa sürede değerlendireceğiz.

GİZLİLİK POLİTİKASI / TR

© Copyrigth 2024 Sosyalmasa.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Sosyalmasa.com ‘e aittir. Sosyalmasa.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Sosyalmasa.com ‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sosyalmasa.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sosyalmasa.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY / EN 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sosyalmasa.com. However, sometimes the Sosyalmasa.com uses third parties to process your information. Sosyalmasa.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Sosyalmasa.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sosyalmasa.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Sosyalmasa.com and its services. When you use Sosyalmasa.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Sosyalmasa.com cookies section of our full Privacy Policy.