She Hulk: Attorney at Law

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin başrolünde Tatiana Maslany yer alıyor. Dizinin ilk sezonu merakla bekleniyor. Marvel evreninin bir parçası olan dizinin ilk sezonu 9 bölümden oluşuyor.  Merakla beklenen She-Hulk: Attorney at Law, 17 Ağustos tarihinde Disney+’ta ekranlara geldi. Jennifer Walters, sıradan hayatı olan bir avukattır. Ancak bir gün kaza geçirir ve kuzeni Bruce Banner’da kan […]

 She Hulk: Attorney at Law

18.08.2022 - 13:31

Güncelleme : 18.08.2022 - 13:31

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin başrolünde Tatiana Maslany yer alıyor. Dizinin ilk sezonu merakla bekleniyor. Marvel evreninin bir parçası olan dizinin ilk sezonu 9 bölümden oluşuyor. 

Merakla beklenen She-Hulk: Attorney at Law, 17 Ağustos tarihinde Disney+’ta ekranlara geldi.

Jennifer Walters, sıradan hayatı olan bir avukattır. Ancak bir gün kaza geçirir ve kuzeni Bruce Banner’da kan alınır. Bruce Banner’ın kan nakliyle süper güçleri, kuzenine geçer. Walters da kendi zekası ve özgüvenini kullanarak bu gücü üst seviyelere taşır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry gibi isimler yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın