Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Yaşadığınız ülkeden başka bir ülkeye taşınmak veya yurtdışına eşya göndermek istiyorsanız öncelikle işbirliği yapacağınız nakliye firmasını, hizmet çerçevesini, ekip çalışmasını detaylı bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Günümüzde pek çok kişi uluslararası göç faaliyetlerine ortak olurken ülkemizde de yabancı ülkelere yerleşme eğilimi devam ediyor. Eğer sizler de yurtdışında bir ülkeye taşınmak ve eşyalarınızı yurtdışına sorunsuz ve güvenli […]

 Uluslararası Evden Eve Nakliyat

26.10.2019 - 19:13

Güncelleme : 26.10.2019 - 19:13

Yaşadığınız ülkeden başka bir ülkeye taşınmak veya yurtdışına eşya göndermek istiyorsanız öncelikle işbirliği yapacağınız nakliye firmasını, hizmet çerçevesini, ekip çalışmasını detaylı bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Günümüzde pek çok kişi uluslararası göç faaliyetlerine ortak olurken ülkemizde de yabancı ülkelere yerleşme eğilimi devam ediyor.

Eğer sizler de yurtdışında bir ülkeye taşınmak ve eşyalarınızı yurtdışına sorunsuz ve güvenli bir şekilde göndermek istiyorsanız Alfa Omega World Movers firması ile iletişime geçerek taşınma işleminizi hem uygun fiyatlar hem de kusursuz hizmetle gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Alfa Omega World Movers firması ile nakliye hizmeti almak için iletişime geçtiğinizde ilk olarak ekip çalışanları belirtmiş olduğunuz adrese gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyor.

Ekspertiz hizmetinin kapsamı ise şu şekildedir;

  • Eşyaların miktar ve hacim ölçüleri alınır ve kayıt edilir.
  • Kayıt edilen miktar ve hacim ölçülerine uygun ambalajlama ve paketleme malzemeleri belirlenir.
  • Ekspertiz hizmeti sırasında belirlenmiş olan eşyaların paketleme ve taşınma işlemlerini kaç kişilik bir ekibin yapacağı belirlenir.
  • Kırılacak ve zarar görebilecek olan eşyalar için özel prosedürler yapılır.
  • Gerekli taşıma asansörü belirlendikten sonra eşya taşıma planının nasıl olacağı belirlenir.
  • Mesafe değerlendirmesi yapıldıktan sonra fiyatlandırma yapılır.
  • Tüm eşyaların taşınacağı nakliye aracı seçilir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti, nakliye işlemi öncesinde tüm eşyaların detaylandırılmasını ve kayıt altına alınmasını kapsarken aynı zamanda eşyaların ne kadar yer kaplayacağı ile ilgili fikir sahibi olunmasını sağlıyor.

Nakliye, Gümrükleme ve Kurulum Hizmeti

Alfa Omega World Movers şirketi, uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini yılların vermiş olduğu bilgi birikimi, iş deneyimi ve yenilikçi çözümleriyle kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Kaliteli nakliye ve profesyonel paketleme hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme ve kurulum hizmeti de sunan uluslararası nakliye şirketi, tüm yasal sertifikalarla hizmet veriyor. Gümrük işlemleri müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılıyor. Firma paketleme, depolama, yükleme, nakliye, gümrükleme ve teslimat işlemlerinde daima yüksek özen ve hassasiyet göstererek kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor.

Alfa Omega World Movers ile Taşınmak

Ücretsiz ekspertiz hizmeti verildikten sonra eşyalarınız tüm uluslararası standartlar baz alınarak paketleniyor ve ekip çalışanlarınca gümrük işlemleri yapılıyor. Teslimat işlemleri ise tamamen müşterinin talimat ve yönlendirmesine göre özenli bir şekilde yapılıyor. Eğer sizler de Alfa Omega Worl Movers ile taşınmak istiyorsanız hemen iletişime geçin, indirimli fiyat tekliflerinden yararlanın.