Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Dr. İlayda Maral, “Medikal estetikte kişinin kendi güzelliğinin ortaya çıkması önemli”

Dr. İlayda Maral, “Medikal estetikte kişinin kendi güzelliğinin ortaya çıkması önemli”

admin admin -
37 0

İzmir’de görev yapan Dr. İlayda Maral, medikal estetikte herkesin birbirine benzemesinden ziyade kişinin en iyi haline ulaşmasını ve kendi güzelliğinin ortaya çıkmasının daha önemli olduğunu vurguladı.
Dr. Maral, son yıllarda oldukça popüler olan estetik uygulamaların yaptırılmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı.Sertifikalı ürün kullanımı, hijyen ve sterilizasyon, doğru uygulama yöntemi, uygulama sonrası bakım gibi konuların önemine vurgu yaptı.
Dolgu, botoks, mezoterapi, yüzü daha dinamik hale getirme uygulamaları, gençlik aşıları, kolajen aşıları, lifting aşıları uyguladıklarını aktaran Maral, “Başarılı bir medikal estetik sonuç elde etmek için, her bir hastanın ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak çok önemlidir. Herkesin ihtiyacı birbirinden farklı ve her cilt kendine özeldir. Tedavi ettiğim her hasta, kişiselleştirilmiş bir tedavi planı ve güvenilir bir yaklaşım ile karşılaşır” ifadelerini kullandı.
Herkesin birbirine benzemesini sevmediğini söyleyen Maral, “Kişinin kendisinin en iyi haline ulaşmasını ve kendi güzelliğini ortaya çıkarmasını çok seviyorum. Botoks, dolgu ve mezoterapi gibi işlemlerle, hastalarımın doğal güzelliklerini ortaya çıkarmayı ve yaşlanma belirtilerini azaltmayı amaçlıyorum. Her bir hastamın bireysel ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel tedavi planları sunmak benim için en öncelikli adım” şeklinde konuştu.
Uzun yıllar acil servis hekimliği yapan Dr. İlayda Maral, özel bir poliklinikte mesul müdür ve hekim olarak çalıştıktan sonra geçtiğimiz aylarda Folkart Towers’da kendi muayenehanesini açtı.

İlgili Yazılar