Zolotaya Korona Para Çekme

Para aktarımı işlemlerine günlük yaşantımızda çoğu zaman ihtiyaç duyuyoruz. Gerek para çekerken gerekse de para aktarırken bu işlemlerin olabildiğince en hızlı şekilde yapılması bizler için oldukça önem arz ediyor. Çoğu zaman acil paraya gereksinim duyduğumuzda bize gönderilen parayı en kısa sürelerde temin etmemiz gerekebiliyor. Bu bakımdan hem güvenli ve hem de hızlı para çekeceğimiz sistemleri […]

 Zolotaya Korona Para Çekme

16.04.2020 - 18:13

Güncelleme : 14.04.2020 - 18:13

Para aktarımı işlemlerine günlük yaşantımızda çoğu zaman ihtiyaç duyuyoruz. Gerek para çekerken gerekse de para aktarırken bu işlemlerin olabildiğince en hızlı şekilde yapılması bizler için oldukça önem arz ediyor. Çoğu zaman acil paraya gereksinim duyduğumuzda bize gönderilen parayı en kısa sürelerde temin etmemiz gerekebiliyor. Bu bakımdan hem güvenli ve hem de hızlı para çekeceğimiz sistemleri kullanmamız oldukça önem arz ediyor.

Bu konuda oldukça başarılı bir platform olarak karşımıza çıkan Zolotaya Korona, uluslararası arenada tüm para çekimi işlemlerinin güvenle yapılabilmesine olanak veriyor. Fakat burada kullanıcıların bilmesi gereken önemli hususlardan biri, para çekme işleminin sadece ilgili merkeze gitmek suretiyle çekilebilme olanağının olmasıdır. Zolotaya Korona merkezine gidildiğinde para çekme işleminin başarıyla yapılabilmesi için bu aşamada birtakım belgelerin ibraz edilmesi gerekiyor.

Kişinin kimliğini yetkili kişilere mutlaka ibraz etmesi gerekiyor. Eğer o an için kimliğe erişilmesi mümkün değilse buna alternatif olarak pasaportunda kullanılması mümkün oluyor. Gerekli incelemelerden sonra kolaylıkla paranın çekilmesi olanaklı bir hale geliyor. İstanbul Zolotaya Korona Fatih bölgesi merkezinde kullanıcılar para çekme işlemlerini güvenle yapabilmektedirler.

Para Aktarımı Komisyonları

Para gönderimi ve çekimi işlemlerinde çoğu zaman karşımıza komisyon miktarları çıkıyor. Zolotaya Korona platformunda oldukça uygun seçenekler üzerinden hizmet sunuluyor. Firmanın bulunduğu merkez adrese giderek tüm bu işlemleri düşük komisyonlarla rahatlıkla yaptırmak mümkündür.

Marina Para Transfer Merkezi

Adres: Aksaray Mahallesi Teceddüt Sokak no:19/2 Fatih/İSTANBUL

Telefon: 212 530 04 31

Gsm: 532 231 92 08

Web: https://www.zolotayakorona.net

E-posta: info@zolotayakorona.net