Zerenay Sandalye

Kayın ağacı kullanılarak üretilen Zeranay sandalye, kalite ve konforu birlikte sunarak geçmişten günümüze herkesin isteğine yanıt vermeye devam ediyor. %100 kayın ağacı kullanarak üretilen sandalye modelleri, kullanılacak mekana uyum sağlaması ile her renge boyanabilmektedir.  Ev ve ofislerde rahat ve kolay kullanılabilmesi için 32 DNS gri sünger çeşitleri kullanılarak üretilmektedir. Kapitone işçilik ve tasarım birleştirilerek kaliteli […]

 Zerenay Sandalye

24.04.2021 - 1:58

Güncelleme : 20.04.2021 - 20:20

Kayın ağacı kullanılarak üretilen Zeranay sandalye, kalite ve konforu birlikte sunarak geçmişten günümüze herkesin isteğine yanıt vermeye devam ediyor. %100 kayın ağacı kullanarak üretilen sandalye modelleri, kullanılacak mekana uyum sağlaması ile her renge boyanabilmektedir.  Ev ve ofislerde rahat ve kolay kullanılabilmesi için 32 DNS gri sünger çeşitleri kullanılarak üretilmektedir.

Kapitone işçilik ve tasarım birleştirilerek kaliteli kumaş çeşitleri kullanılarak üretilen sandalyelerher zevke uygun olarak herkesin isteğine yanıt vermektedir. Kişilerin zevklerine uygun olarak yapılan üretimlerde kişiye özel tasarım yapılabilmekte ve ihtiyaçlara cevap verilmektedir.

Her mekana özel sandalye modeli

Her mekana özel sandalye modeli 1.sınıf işçilik ile %100 kayın ağacından sağlık dostu olarak üretilmekte veyurt içinde her notaya kargo ile ulaştırılmaktadır. Müşterilerinden gelen talep ve istek doğrultusunda kaliteli kumaşlar kapitone işçilik ile üretilen tüm modellerehızlı ve kolay erişim fırsatı sunuluyor. Yine müşterilerinin olumsuz bir durum yaşamasını istemeyen üretici firma 2 yıl garanti ile süreç boyunca yardımcı oluyor. Satın aldıkları ürünlerde sorun yaşayan kişiler üretici  firma ile iletişime  geçerek sorunlarına çözüm bulabiliyor ve problemlerini giderebiliyor.

Şönil kumaş çeşitleri kullanılarak üretilen sandalyelerde leke tutmayan kumaşlarla birlikte; kadife, nubuk, keten, alkantara, saten, pamuklu döşemelik kumaşlar, deri  ve flok süet kumaşlar da kullanılmaktadır. Ürünler her ne kadar yemek masaları etrafında evlerde kullanılsa da renk ve kumaş tercihi ile otel ve kafeler için de özel üretim yapılmaktadır.

Otel, restoran ve kafeler için toptan satılan ürünler, ev ve ofisler içinde perakende olarak satışa sunulmaktadır. Sandalye fiyatları her bütçeye uygun olup yurdun her köşesine kargo ile gönderilmektedir.

Kalitesi ile her zaman göz dolduran ev ve ofislerde tercih sebebi olan Zerenay sandalye, özel tasarım yapılarak restoran ve kafelere de bulunduğu mekanlarla uyumlu hale getirilmektedir. Satışlarını yurt içi ile sınırlandırmayan firma, ürünlerini Avrupa ülkelerinde de şıklığıyla göz kamaştırmaktadır. Almanya, İngiltere, Belçika ve Hollanda’ya ihracat yapmaktadır. Avrupa ülkeleri ile birlikte Azerbaycan’a, Kosova’ya, Makedonya’ya ve Sırbistan’a da ihracat yapılmaktadır. Sandalye modelleri yurt içi ile birlikte yurtdışında da büyük ilgi görmektedir.