ZenFone 6’dan sürpriz

Bilgisayar pazarının öncülerinden olan Asus, akıllı telefon konusunda henüz istediği konuma ulaşabilmiş değil. Son yıllarda ciddi atılımlar yaparak özellikle fiyat performans ürünleriyle adından bahsettiren marka, 2019 yılına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. ZenFone 5 ailesiyle dünya çapında adından söz ettiren Asus, ZenFone 6 modelinde son yılların en çok tartışılan konularından olan çentiğe çözüm getirmeye hazırlanıyor. Açılıp […]

 ZenFone 6’dan sürpriz

29.10.2018 - 15:40

Güncelleme : 29.10.2018 - 15:40

Bilgisayar pazarının öncülerinden olan Asus, akıllı telefon konusunda henüz istediği konuma ulaşabilmiş değil. Son yıllarda ciddi atılımlar yaparak özellikle fiyat performans ürünleriyle adından bahsettiren marka, 2019 yılına bomba gibi girmeye hazırlanıyor.

ZenFone 5 ailesiyle dünya çapında adından söz ettiren Asus, ZenFone 6 modelinde son yılların en çok tartışılan konularından olan çentiğe çözüm getirmeye hazırlanıyor. Açılıp kapanan kamera sistemleri ile tam ekran deneyimi sunulması hedeflenirken Asus ise çok daha farklı bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk defa Samsung’dan duyduğumuz ekrana gömülü ön kamera konusunda ise görünen o ki Asus daha hızlı davrandı. ZenFone 6 modeline ait olduğu iddia edilen prototiplerde ön kamera ekranın sol üst tarafında kendisine yer bulmuş.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın