Zafer Eroğlu ile Yenimahalle’yi Bambaşka Bir Gelecek Bekliyor

  Yerel seçimler yaklaştığından beridir oldukça ilgi çeken isimler de yer alarak seçimin favorileri arasında yer almaktadır. Ankara Yenimahalle çevresinde de Zafer Eroğlu ismi belediye seçimleri öncesinde aday adaylığını koyarak Ak Parti içerisinde etkin bir vaziyette de yer almaktadır. Bu sayede de Yenimahalle için gerçekten çalışacak olan bir isim de gündeme gelerek etkin çalışmaları sağlayabilmesi […]

 Zafer Eroğlu ile Yenimahalle’yi Bambaşka Bir Gelecek Bekliyor

05.11.2018 - 10:26

Güncelleme : 05.11.2018 - 10:26

 

Yerel seçimler yaklaştığından beridir oldukça ilgi çeken isimler de yer alarak seçimin favorileri arasında yer almaktadır. Ankara Yenimahalle çevresinde de Zafer Eroğlu ismi belediye seçimleri öncesinde aday adaylığını koyarak Ak Parti içerisinde etkin bir vaziyette de yer almaktadır. Bu sayede de Yenimahalle için gerçekten çalışacak olan bir isim de gündeme gelerek etkin çalışmaları sağlayabilmesi aşamasında da ne kadar nitelikli bir konumda olduğunu da gösterebilmektedir. Halkın adamı tabirini tam anlamıyla karşılayabilecek biçimde de yer alarak son derecede de çarpıcı bir isim olarak da seçmenlerin fazlasıyla dikkatlerini çekebilecek türde de gündeme gelecektir.

Zafer Eroğlu ismi Aksander Başkanı olmasından dolayı da başarılı bir isim olarak değerlendirilmektedir. Ankara Yenimahalle içerisinde de etkin bir yerde bulunacaktır. Her seçmenin değerlendirmeye alacağı oy potansiyeline henüz belediye başkanı aday adayı olmasına rağmen sağlayan bir isim olan Zafer Eroğlu; ne kadar etkili bir konumda olmasından ötürü de önemli bir aday olarak değerlendirilmektedir. Aday adayı olarak öne çıkacak olan Zafer Eroğlu; son derecede de önemli bir konumda yer alarak başarılı bir çizgide de ilerleyecektir. Son derecede de etkili bir seviyede de yer alacaktır. Bu sayede de etkin bir konumda yer alarak seçmenlerin büyük çapta da beğenisini toplayabilecek yapıda da gündemde yer alacaktır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın