YUNUS Y. İLE YNSBAGS !

Yunus Y. yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak gençlere örnek girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu. YNS BAGS HİZMETE AÇILDI… Instagram’da ynsbags971 adı altında yeni e ticaret işletmesini kuran genç girişimcimiz Yunus Y. birçok il için ürün gönderimi gerçekleştiriyor ve güvenli alışverişin adımlarını zirveye taşıdığını belirtiyor. İlgili Haber Rekor seviyede azaldı FENOMENLER İLE […]

 YUNUS Y. İLE YNSBAGS !

05.10.2020 - 18:37

Güncelleme : 05.10.2020 - 18:37

Yunus Y. yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak gençlere örnek girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu.

YNS BAGS HİZMETE AÇILDI…

Instagram’da ynsbags971 adı altında yeni e ticaret işletmesini kuran genç girişimcimiz Yunus Y. birçok il için ürün gönderimi gerçekleştiriyor ve güvenli alışverişin adımlarını zirveye taşıdığını belirtiyor.

FENOMENLER İLE ÇALIŞIYORUM…

Genç fenomenlerinde aralarında bulunduğu birçok ürün çekiminin mevcut olduğunu güvenli hizmet verdiğini ve daha çok kitlelere güler yüz ile hizmet vereceğini açıklayan genç girişimci Yunus Y. yakında çok büyük yeniliklerinde geleceğini belirtti.