Youtube’da Kaybolmayın

Youtube bilindiği gibi, reklam verenleri korumak ve aktif olmayan birçok küçük kanal üzerinde denetim kurmak için bazı kotalar uygulamaya başladı. Bunlardan biri kanalınızın para kazanma özelliğinin açılması için 4000 dakika izlenme sınırı. Yeni kanal olmanın zaten bin türlü sorunu varken, bir de bu kota, yeni ve küçük kanallar için oldukça can sıkıcı oldu. Kullanıcılar bunu […]

 Youtube’da Kaybolmayın

26.02.2020 - 10:36

Güncelleme : 26.02.2020 - 10:36

Youtube bilindiği gibi, reklam verenleri korumak ve aktif olmayan birçok küçük kanal üzerinde denetim kurmak için bazı kotalar uygulamaya başladı. Bunlardan biri kanalınızın para kazanma özelliğinin açılması için 4000 dakika izlenme sınırı.

Yeni kanal olmanın zaten bin türlü sorunu varken, bir de bu kota, yeni ve küçük kanallar için oldukça can sıkıcı oldu. Kullanıcılar bunu aşmak için çeşitli yollar ararken, Youtube izlenme satın alma imkanı sunan siteler bu ihtiyacı karşılamak için ortaya çıktı.

Instagram takipçi, beğeni satın alma mantığında çalışan bu sitelerin hangisinin güvenli sonuç verdiği bilinmemekte. Çünkü izlenme arttırmaya çalışırken kanalından olan insanlar etrafımızda görülmekte.

Bundan ötürü izlenme satın alırken çalışacağınız sitenin güvenliği, önce dikkat edilmesi gereken konulardan biri.

Sosyal Roket, Youtube izlenme satışı ile bu alanda güvenli sitelerden biri olarak adından söz ettirmekte. Daha önce İnstagram, Facebook, Twitter gibi mecralara takipçi ve beğeni satışı ile güven toplamış site, Youtube izlenme satın al konusunda da aynı profesyonellikte çalışmakta.

Bin bir zahmetle içerik üretip, kotayı aşamıyor ve izlenme alamıyorsanız Sosyal Roket firması size göre olabilir.

Sosyal Roket’in Sağlayacağı Avantajlar

Youtube’da ne kadar eğlenceli ya da kaliteli içerik sunarsanız sunun, görünebilmeniz için izlenme almanız gerekmektedir. İzlenmeniz yoksa ne para ne de abone kazanamazsınız. Kazanamadığınız gibi video çekme, kurgulama, yükleme zahmetleri ile kalakalırsınız. Ve bu bir süre sonra sizi yaptığınız işten soğutur. Sosyal Roket verdiğiniz emeğin karşılığını almanıza yardımcı olarak, satın aldığınız izlenmelerle birçok avantaj sunmakta.

Nedir Bu Avantajlar?

Satın aldığınız izlenmeler gerçek kişiler olduğu için silinme riski yaratmaz.

İzlenmelerin her biri unique IP sahibi kişilerdir.

Aylarca izlenecek miyim diye beklemenize gerek kalmaz. Doğal yollarla artan binlerce izlenmeyi kısa sürede sunar.

Satın aldığınız Youtube  abone arttırma ile para kazanma özelliğinin açılmasına ve reklam gelirlerinden faydalanmanda yol açar.

Düşük bir maliyetle, binlerce insana ulaşmış olursunuz.

Youtube izlenme arttıkça sıralamanız yükselir, önerilenlerde görünmeye basarsınız.

Satın Alma Süreci Nasıl İşler?

Sosyal Roket sitesinden ücretsiz üyelik oluşturduktan sonra, kendinize uygun izlenme paketini seçip ödemenizi yaparsınız. Site ödeme altyapısı olarak PayTR kullanmaktadır.

Ödemeleriniz, 3D secure güvencesi ve 256 bit SSL koruma lisansıyla yaparsınız. Bu sayede bilgileriniz kaydedilmez ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

Bu sürecin ardından Youtube izlenme hilesi doğal akışı içinde yüklenmeye başlar. Kısa sürede kanalınızın etkileşiminde artma görebilirsiniz.

Günde 2 milyar videonun izlenip, yüzbinlerce videonun yüklendiği Youtube rekabet dünyasında kaybolmayın. Bütün bütçelere uygun fiyatlarla ve 7/24 açık iletişim kanalları ile Sosyal Roket sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Sizin için en yararlı izlenme paketlerini görmek ve diğer hizmetlerini incelemek için web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak  https://sosyalroket.net/hizmetlerimiz/instagram-begeni-satin-al.html