YouTube Kanalı Açmanın Avantajı Nedir?

Eğlence amaçlı açıldığı söylense de Youtube kanalının aslında tamamen ticari sebeplerle açıldığı bilinen bir gerçek. Elbette bu kadar zaman, masraf ve enerji harcanan içerikleri üretmek bedava olamazdı. Youtube ekonomisi nasıl döner? Youtube; Kanal sahiplerine videoya eklenen reklamlar ve süreleri karşılığında belli bir para ödüyor. Reklam verenlerse bu kadar tüketiciye ulaşmak karşılığında, Youtube reklamlarına yüklü ödemeler yapıyor. Yani […]

 YouTube Kanalı Açmanın Avantajı Nedir?

16.03.2021 - 10:44

Güncelleme : 16.03.2021 - 10:44

Eğlence amaçlı açıldığı söylense de Youtube kanalının aslında tamamen ticari sebeplerle açıldığı bilinen bir gerçek. Elbette bu kadar zaman, masraf ve enerji harcanan içerikleri üretmek bedava olamazdı.

Youtube ekonomisi nasıl döner? Youtube; Kanal sahiplerine videoya eklenen reklamlar ve süreleri karşılığında belli bir para ödüyor. Reklam verenlerse bu kadar tüketiciye ulaşmak karşılığında, Youtube reklamlarına yüklü ödemeler yapıyor. Yani “reklam alan kanal” olarak Youtube geliri elde etmek mümkün.

İkinci olarak da daha karlı bir sebep öne çıkıyor. Reklam vermek çok mantıklı olmayan yerel işletmeleri ya da kanalın kendisini markalaştırmak. Çeşitli iş kolları için, örneğin bir Psikolog için reklam vermek mantıklı değildir. Youtube’da videolar çeken mentorlar, terapistler, sporcular, şarkıcılar, yayıncılar, youtuberlar bir nevi kendi reklamlarını yapıyor. Böylece müşteri ya da işveren kazanma yolunu seçiyor. Abone sayısı yüksek olan kanallara ise ücretsiz ürünler, hizmetler verilerek “özel reklam hizmetleriyle” daha büyük gelirler elde etmenin yolu açılmış oluyor.

Türkiye’de bile biraz abone kazanarak ne kadar ciddi paralar elde edilebildiğini yine Youtube kanalları sayesinde görebiliyoruz.

İçinde bulunduğumuz dünya artık her insanı dijital araçları iyi kullanmaya itiyor. Youtube kanalınız sizin için birçok şey ifade edebilir. Başka faydalar sağlayabilir.

Neden Youtube İzlenmeleri Almalısınız?

Youtube iyi bir bilgi alma platformu halini aldı. Sadece vakit öldürmek için değil bilgi almak içinde yoğun olarak kullanılıyor. Bu da doğal olarak çoğu marka pazarlamacısını bu platforma yöneltti. Dünyaca ünlü markalar ve hatta küçük ve yerel işletmeler bile kendini hedef müşteri kitlesine daha iyi tanıtmak için Youtube kanalı açıyor. Bunlar arasında rekabet etmek kolay değil.

Youtube izlenmeleri kanalınızın görünürlüğünü artırır. Yeni fırsatlarla birlikte Youtube kanalınız işinizi büyütmenin bir parçası olabilir. Genel olarak aramalarda en çok dikkate alınan şey izlenme sayısıdır. Eğer iyi bir izlenme sayınız varsa trend listelerde çıkma şansınız çok daha yüksektir. Düşünün hayatınızda kaç kere Youtube aramalarında düşük izlenme sayısı olan bir videoya denk geldiniz? Muhtemelen imla hatalarınız dışında hiçbir zaman onları göremezsiniz. Bu nedenle Youtube süreli izlenme hizmeti satın almalısınız.

Neden Youtube Beğenmeleri Almalısınız?

Beğenilerde tıpkı abone sayısı gibi algoritmalarda görünürlüğünüzü artırır. Youtube beğenileri kanalınıza yeni gelen ziyaretçiler için iyi bir kılavuzdur. İnsanlar çoğu zaman yorum yazmak ile uğraşmak yerine sadece beğen butonuna veya beğenme butonuna basmayı tercih eder.

Youtube için ödüllendirilmenin bir yolu da videoların beğenilmesi yani izleyiciler tarafından takdir almaktır. Uzun vadede motivasyonunuzu yükseltecek yegâne şey onların size olan bağlılığıdır. Belki de aylarca veya senelerce kanalınızın abonelerinin çoğalmasını beklemek zorundasınız. Bunun yerine Youtube sektörüne Youtube beğeni hizmeti satın alarak hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Abonelerinizden önce davranıp, beğenilerle kanalınızı yükselterek uzun vadede kendinize yatırım yapma şansınız var.

Neden Youtube Yorumları Almalısınız?

Her insanın yorumlar hakkında ki görüşleri farklıdır. Bazı insanlar “ne olursa olsun, beğenilsin ya da beğenilmesin izlemek istediğimi izlerim” mantığıyla yürür. Oysa Youtube da gerçek başarının anahtarı etkileşimdir. Siz kanalınız da bir şeyler gösterdiğinizde ve ifade ettiğinizde iletişimi başlatmış olursunuz. Aboneler ise yorumlarla düşüncelerini ifade eder. Eğer abonelerinizin kalıcı olarak olumlu yorumlar yapmasını sağlamak istiyorsanız, onları teşvik etmek için Youtube yorum hizmeti almanız iyi bir çözümdür.

Neden Youtube Aboneleri Almalısınız?

Youtube sıralamalarında üstlerde çıkmanın en iyi yolu belli bir abone sayısına ulaşmaktır. Kendi aramalarınızı hatırlayın kaç kere abone sayısı 1.000’in altında olan kanallar arama sonuçlarına düştü. Aradığınız kelimeler yanlış olduğunda bu kanallar karşınıza çıktı ve fark ettiniz. Ayrıca Youtube para kazanma açma işlemi için 1000 adet aboneye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Abone sayınızı artırmak için birilerin imla hatası yapmasını beklemeyin. Proaktif olun: Hazır aboneler daha fazla abonenin sizi merak etmesi için ön ayak olacaktır. Youtube abone hizmeti satın alarak rakiplerinizden önde başlayın.

Youtube Hizmetlerimiz Neden En İyisi?

  • Youtube hizmetlerimiz güvenli ve garantilidir
  • Youtube itibarınızı hızla yükseltir
  • Yorumlar özgün ve kalıcıdır
  • Yorumlar gerçek hesap ve kullanıcılarla yapılır. Organiktir.
  • Alabileceğiniz en hızlı ve etkili hizmeti sunuyoruz.
  • Yorumlarda yeni gelen abonelere fikir verecek ve beklentilerini olumlu etkileyecek ifadeleri kullanıyoruz.
  • Bizden aldığınız hizmetle marka değerinizi yükseltiyoruz.

Sizde Youtube Yorum, Beğeni, Abone ve İzlenme satın almak isterseniz hemen Sosyal Görev‘e kayıt olarak Görev Verebilir ya da Youtube Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.