Youtube izlenme – Youtube izlenme alirken Dikkat !

Youtube İzlenme satın al ve youtube dünyasında hep bir adım önde ol ! Uygun ve kaliteli fiyatlarıyla freemedya.net youtube beğeni , youtube izlenme , youtube abone gibi bir çok servisi bünyesinde barındırıyor. İzlenme satın almak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükledikten sonra bakiyenizi servisleri kulanarak ödeyebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp […]

 Youtube izlenme – Youtube izlenme alirken Dikkat !

15.01.2020 - 16:54

Güncelleme : 15.01.2020 - 17:29

Youtube İzlenme satın al ve youtube dünyasında hep bir adım önde ol ! Uygun ve kaliteli fiyatlarıyla freemedya.net youtube beğeni ,
youtube izlenme , youtube abone gibi bir çok servisi bünyesinde barındırıyor. İzlenme satın almak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir.
Bakiye yükledikten sonra bakiyenizi servisleri kulanarak ödeyebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp beklemek olacaktır. Peki bu servislerin youtube kanalınıza zararı olurmu ? Ne gibi faydalar sağlayabilir? Bununla ilgili bilmeniz gereken bir şey varsa bu izlenme ve beğeniler aboneler tamamen organik olmayabiliyor. Bu sebepten dolayı sizlere %100 yarar sağlamasını beklemeyiniz. Videolarınıza sadece destek çıkar. Kötü bir videonun ön planda olmasını bekliyorsanız yanılıyo olabilirsiniz. Youtube kendi içinde analiz mekanizması mevcuttur. Bunlardan bir tanesi hemen çıkma oranıdır. Hemen çıkma oranı neye göre hesaplanır? İzlenme ve beğeni atımı yaptınız diyelim. Bundan sonra gelicek kişiler videonuzu beğenmez ve 10 saniye içinde kapatırsa izlenmeler bile sizi kurtarmayabilir 🙂 Tamamen kullanıcıya hitap etmeniz bu servisleri yarım basamak olarak görmeniz gerekir. Bu neden önemli ? Bazı kişiler beğeni ve izlenme atarak sadece izlenmeyle önerilen videoların arasına giriceğini düşünmektedir. Bu sadece basamaktadır. Youtube videolarınızı önerir izlenme ve beğeni yüksek olduğunda önerilen videolara gelirsiniz. Ama burdan düşmeniz bir o kadar kolay olur. İçerik kötüyse beğeni ve izlenme atmanız sadece görünüşte kalır.

Freemedya Güvenli mi?

Freemedya güvenli mi ? Bir çok panelin güvenli ve zararlı olmasını araştırmak aslında çok kolaydır. Googleden araştırıp panel hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir panelin şikayetleri yüksekse tabiki panele ödeme yapmamanız gerekmektedır. Dikkat etmeniz bir diğer konu ise ödeme yöntemidir. Eğer ibanla ödeme alınıyorsa bu sizi biraz uğraştırabilir. Ödeme yöntemlerinden paranızı iade alabilirsiniz. Ama ibandan almanız biraz zor diyebilirim. Sonunuz çiftlik bank veya safiye abla gibi bir sonuca varmamak için destekten bilgi almanız gerekir. Panel aktif mi değilmi ne durumdadır? Diye kısa bir bilgi aldınız. Şimdi ödeme yöntemine sonrada google üzerinden güvenli veya site ismi şikayet yazarsanız sitenin gerçek yüzünü görme fırsatınız olacaktır.

Youtube İzlenme Fiyatları

Youtube izlenme fiyatları dolara göre değişiklik gösterir. Bunun sebebi bir çok firma yurt dışından satın almasından dolayıdır. Türkiyede sağlam bir şekilde izlenme için bir ekip kurulmamıştır. Genelde hindistan ve pakistan gibi ülkeler bunu sağlamaktadır. Youtube izlenme satın al ve videolarının ön planda kalmasını sağlamak sizin elinizdedir. Freemedya.net’den fiyatlara göz atabilirsiniz.