Youtube Abonelik İşlemleri Uygun Fiyatlardan Yapılıyor

Youtube üzerinden bir çok kişinin hayali youtuber olmak ve para kazanmaktır. Ancak biliyorsunuz ki youtube bu durumlarda kullanıcılarına bazı kısıtlamaklar ve engeller koymaktadır. Bunların en başında yer alan 1000 abonelik sınırıdır. Yeni yeni youtuber olmak isteyen kişilerin ilk takıldığı engel olan 1000 abonelik sınırı geçilmediği müddetçe para kazanma sekmeniz gözükmemektedir. Bu durumda youtube üzerinden daha […]

 Youtube Abonelik İşlemleri Uygun Fiyatlardan Yapılıyor

16.12.2018 - 20:26

Güncelleme : 16.12.2018 - 20:26

Youtube üzerinden bir çok kişinin hayali youtuber olmak ve para kazanmaktır. Ancak biliyorsunuz ki youtube bu durumlarda kullanıcılarına bazı kısıtlamaklar ve engeller koymaktadır. Bunların en başında yer alan 1000 abonelik sınırıdır. Yeni yeni youtuber olmak isteyen kişilerin ilk takıldığı engel olan 1000 abonelik sınırı geçilmediği müddetçe para kazanma sekmeniz gözükmemektedir. Bu durumda youtube üzerinden daha fazla kişiye hitap etmek ve hesabınızı gerçek bir kasaya dönüştürmek ise imkansızdır. Bu engeli aşmanın biliyoruz ki çeşitli yöntemlerine başvurdunuz ancak bunlara hiç gerek yok. https://www.youtubebayi.com/ sizler adına bu engeli aşıyor ve sunmuş olduğu en uygun fiyatlı paketleri ile doğrudan sizlere etkileşim kazandırıyor.  Dilerseniz bu yazıda adı geçen bağlantılara tıklayarak siteye girebilirsiniz.

Site üzerinden bir çok paket ve seçenekleri göreceksiniz. Bunlardan şuan için sizlerin işine yarayan youtube abone satın al kısmı olacaktır. Bu kısımdan bütçenize ve abonelik sınırını aşmak için gerekli olan paketi alabilirsiniz. Bu paketi aldıktan sonra satın alma aşamasında zaten sizlere youtube bilgileriniz sorulmaktadır. Satın almayı tamamlayan kişilere ortalama 30 dakika içerisinde youtube hesaplarında etkişimi görüyor. Sadece bir kaç saat içerisinde bu adıım başarılı bir şekilde geçtikten sonra gerisi yüklediğiniz videolara ve aktiflik sürenize kalıyor. Doğal ve özgün videolarınız var ise bu durum çok daha kolay bir hale gelebilir.

Videolarıınız için de youtube bayi sizlere beğeni ve izlenme hizmetleri sunuyor. Doğal olarak bu hizmetleri d videolarınız için temin ettiğiniz de abonelerinizin yükselişini izlemek daha keyifli bir hal alacaktır. Bir videoda ne kadar çok etkileşim ve beğeni var ise o kadar çok üst sıralamarda çıkacaktır ve buda sizlere ekstra bir avantaj sağlayabilecektir. Tercih etmiş olduuğunuz ve aradığınız ne hizmet varsa hepsi youtubebayi.com’da sizleri bekliyor kaçırmayın ve hemen başlayın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın