YKS tercih sonuçları ne zaman, saat kaç

YKS tercih sonuçlarının açıklanması ardından istedikleri üniversiteye yerleşenler kayıtlarını yaptıracak, yerleşemeyen adaylara ise ya ek yerleştirme bekleyecek ya da bir yıl daha hazırlanacak. YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak belli mi? YKS TERCİH SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIR MI? 2020 YKS yerleştirme tercih işlemleri 14 Ağustos’ta tamamlanmış ardından sonuçlar için gözler ÖSYM’ye çevrilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise ÖSYM […]

 YKS tercih sonuçları ne zaman, saat kaç

26.08.2020 - 9:00

Güncelleme : 26.08.2020 - 9:00

YKS tercih sonuçlarının açıklanması ardından istedikleri üniversiteye yerleşenler kayıtlarını yaptıracak, yerleşemeyen adaylara ise ya ek yerleştirme bekleyecek ya da bir yıl daha hazırlanacak. YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak belli mi?

YKS TERCİH SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIR MI?

2020 YKS yerleştirme tercih işlemleri 14 Ağustos’ta tamamlanmış ardından sonuçlar için gözler ÖSYM’ye çevrilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün 2020-YKS tercih sonuçlarının hafta içinde açıklanacağını öğrencilere müjdelemişti. YKS tercih sonuçlarıyla ilgili belirli bir tarih ise duyurulmadı.