Yılmaz Özdil muhalefeti uyardı: Böyle yapmaya devam ederseniz…

“Türkiye’de sadece muhalefet partileri ve muhalefet partilerine goygoyculuk yapan gazeteciler bedel ödemiyor” diyen Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, “Bunun dışında Türkiye’de herkes bedel ödüyor. Bu yanlış bir bakış açısıdır. Muhalefet, iletişime bu kafayla bakmaya devam ettiği sürece, AKP bunlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam eder” değerlendirmesini yaptı. SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil ameliyatı nedeniyle verdiği […]

 Yılmaz Özdil muhalefeti uyardı: Böyle yapmaya devam ederseniz…

05.07.2021 - 16:52

Güncelleme : 05.07.2021 - 16:52

“Türkiye’de sadece muhalefet partileri ve muhalefet partilerine goygoyculuk yapan gazeteciler bedel ödemiyor” diyen Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, “Bunun dışında Türkiye’de herkes bedel ödüyor. Bu yanlış bir bakış açısıdır. Muhalefet, iletişime bu kafayla bakmaya devam ettiği sürece, AKP bunlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam eder” değerlendirmesini yaptı.

SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil ameliyatı nedeniyle verdiği aranın ardından Bizim TV Youtube kanalında Lale Özan Arslan’ın konuğu oldu.

“UĞUR AĞABEYİN NE ZAMAN İHTİYACI VARSA YANINDAYIM”

Yılmaz Özdil, Uğur Dündar için, “Uğur ağabey açısından durum düzeltildiğine göre benim açımdan da asla bir şey yok. Uğur ağabeyin ne zaman ihtiyacı varsa ben her zaman onun yanındayım. Bizim açımızdan sorun yok” ifadelerini kullandı.

SÖZCÜ Gazetesi’ndeki görevine ilişkin Özdil, “Burak Akbay ile aramızdaki ilişki patron çalışan ilişkisi değildir. İnsan olarak kendisini severim. Benim Sözcü Gazetesi’nde devam etmemin tek sebebi, Sözcü Gazetesi aleyhindeki iftiralarla dolu davanın devam etmesi. Bu dava bitene kadar Sözcü Gazetesi haklı olduğu davayı kazanana kadar ben Burak Akbay’ın yanındayım. 5 milyon dolarlık teklifi bile kabul etmedim. 5 değil 555 milyon dolar da olsa; çalıştığım kuruma böyle bir iftira atılmışken, böyle bir dava varken Burak Akbay’ı ve mesai arkadaşlarımı yarı yolda bırakmam” diye konuştu.

“ERDOĞAN KASITLI OLARAK DOĞRU OLMAYAN BİLGİLER YAYIYOR”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa’da Covid-19 aşısının paralı olduğunu söylemesine Özdil, “Bunun adı cehalet bilimi. Doğru olmadığını kendisi de biliyor” dedi ve şöyle devam etti: