Yıllık Rent A Car Hizmeti Sunuyoruz

Araç kiralama hizmetleri kategorisinde, online rezervasyon imkanı sunan ve servet değerindeki araçları kullanma fırsatı veren 5S, bu kategoride etkili hizmet programlarına devam etmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı olan araçlarımızı şahıslara yıllık kiraya veriyoruz. Sadece şirketlere özel olan yıllık araç kiralama fiyatları kategorisindeki işlemleriyle, ultra lüks araçlarımızı kullanma fırsatı elde ediyorsunuz. Günlük ve aylık kategoriye göre […]

 Yıllık Rent A Car Hizmeti Sunuyoruz

27.08.2018 - 20:57

Güncelleme : 27.08.2018 - 20:57

Araç kiralama hizmetleri kategorisinde, online rezervasyon imkanı sunan ve servet değerindeki araçları kullanma fırsatı veren 5S, bu kategoride etkili hizmet programlarına devam etmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı olan araçlarımızı şahıslara yıllık kiraya veriyoruz. Sadece şirketlere özel olan yıllık araç kiralama fiyatları kategorisindeki işlemleriyle, ultra lüks araçlarımızı kullanma fırsatı elde ediyorsunuz. Günlük ve aylık kategoriye göre daha hesaplı olan yıllık kiralama seçenekleri, ultra lüks araçları yıl boyu kullanma fırsatı veriyor. Altı ve on iki ay kiralama seçenekleriyle hizmet veren firmamız, kasko ve servis imkanı sunmaktadır.

En Uygun Aracı Tercih Edebilirsiniz

Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan lüks araçlarımızı tercih ederken, en uygun tercihi gerçekleştirmelisiniz. Araç kiralama seçenekleriyle kiralanan araçlarımız, herkes için uygundur. Özellikle iş dünyasında sürekli şehir dışına çıkan kişiler için yıllık kiralama seçenekleri tercih edilebilir. Kurumsal şartı olmayan bu kiralama seçeneklerinin birçok avantajı vardır. Sözleşmeli bir şekilde kiraya verilen bu araçlar, sözleşmede adı geçen kişiler tarafından kullanılmalıdır. Trafik cezalarında aracı kullanan kişi hatalı olursa, aracı kiralayan kişi cezayı ödemektedir. Lüks araçları yıl boyu kullanma fırsatı veren firmamız, etkili ve pratik özelliklere sahip araç filosuna sahiptir. Güncel ve etkili kullanım özelliklerine sahip kiralık araç seçeneklerimiz, düzenli bakımı yapılmaktadır. Muayene, sigorta ve vergi gibi masraflar, firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Araç Kiralamada 5S Farkı

Sürekli olarak yeni ve son model araç seçenekleriyle takviye edilen araç kiralama seçeneklerimiz, aradığınız kaliteli ve etkili çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncellemeye devam eden 5S, online araç kiralama seçeneklerine sahiptir. Havalimanı rent a car hizmetleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, lüks araçları yıllık kiralama seçenekleriyle kiraya vermektedir. Servet değerindeki araçları kullanma fırsatı veren rent a car hizmetlerimiz, adrese araç teslimatı gerçekleştirmektedir. Araç kiralama hizmetlerinde aracın amaç dışı kullanımı veya yasa dışı kullanımı, sözleşmenin iptal olmasına neden olur. Aracın çalınması veya çekilmesi durumunda firmamıza haber edilmesi gerekir. Kiralama hizmetinde çıkabilecek aksaklıkları sözleşme usulü ile ortadan kaldıran firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman için tercih etmektedir. Yıllık kiralama seçenekleriyle aracı teslim alan kişiler, süre dolmadan aracı teslim etmesi gerekir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın