Yılların Tecrübesi Başaş İnşaat

    İstanbul içerisinde kurulmasının yanı sıra yaklaşık bir yirmi yıl öncesinde var olmuş olan Başaş inşaat, üretimleri hususundaki beğenilirliğini ilk zamanlardan bu yana devam ettirmektedir. Üretim içerisinde içinde bulunduğumuz dönemlerin ve toplumun ihtiyaçlarını da göz önüne alarak çalışmalarını sürdüren firma, 1992 yılında kurulmuş güçlü bir üretim ağı oluşturmaktadır. Ortaya çıkardığı projelerle kendinden sıkma bahsettirmesinin […]

 Yılların Tecrübesi Başaş İnşaat

01.07.2021 - 13:08

Güncelleme : 01.07.2021 - 13:08

 

 

İstanbul içerisinde kurulmasının yanı sıra yaklaşık bir yirmi yıl öncesinde var olmuş olan Başaş inşaat, üretimleri hususundaki beğenilirliğini ilk zamanlardan bu yana devam ettirmektedir. Üretim içerisinde içinde bulunduğumuz dönemlerin ve toplumun ihtiyaçlarını da göz önüne alarak çalışmalarını sürdüren firma, 1992 yılında kurulmuş güçlü bir üretim ağı oluşturmaktadır. Ortaya çıkardığı projelerle kendinden sıkma bahsettirmesinin yanı sıra kazandığı tecrübesini de en doğru şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Müşterilerin ürün alımı sonrasında oldukça memnun kaldığı, içeriklerinde her daim kaliteyi ön planda tutan firma, çalışma şartları olarak da profesyonellikten yana. Sürekli gelişim içerisinde olan dünyaya ayak uydurmaya çalışırken aynı zamanda bizlerin ihtiyaçlarına da kulaklarını tıkamıyor. Sistemi takip etmek yerine toplumu ve sorunu takip eden bir firma olarak yenilikçi tutumunu da farklı projelerle sürdürüyor.

Hijyenle Bir Arada Olan Malzemeler

Üretim sırasında yaşadığımız pandemi dönemini de göz önünde bulundurarak yapılan CTP panel ürünleri ve CTP levha ürünlerini oldukça yararlı bir şekle dönüştüren firma, aynı durumu kaplama panelleri içerisinde de kullanmıştır. Duvar yerine kullanılan paneller, hem hafif hem de sağlam olmasının yanı sıra ayrıca hijyenik özellikler de barındırmaktadır.

Firma kullanılan her ürünün avantajlarını da ayrı ayrı belirtirken size uygun olanı seçme şansını da size detaylı bilgi aktarımı yaparak sağlıyor. Böylece bu işlemlerden hiç anlamasanız da sizin için en iyi olanı seçme imkanınız oluyor.