Yılların Bekarı Caner Yeniden Eş Arıyor

Yıllar önce katıldığı evlilik programında Tülin Koca ile yaşadığı ilişki ve tartışmalar ile Türkiye’nin gündemine oturan ve uzun süre tartışılan Caner Toygar ekranlara Esra Erol’un evlilik programı ile yeniden döndü. Evlilik programının bitmesinin ardından bir süre daha ekranlarda kalmayı başaran Caner, katıldığı TV programlarında yaptığı hareketler ile magazin gündemini bir süre daha meşgul ettikten sonra […]

 Yılların Bekarı Caner Yeniden Eş Arıyor

28.09.2016 - 13:53

Güncelleme : 28.09.2016 - 13:53

Yıllar önce katıldığı evlilik programında Tülin Koca ile yaşadığı ilişki ve tartışmalar ile Türkiye’nin gündemine oturan ve uzun süre tartışılan Caner Toygar ekranlara Esra Erol’un evlilik programı ile yeniden döndü.

Evlilik programının bitmesinin ardından bir süre daha ekranlarda kalmayı başaran Caner, katıldığı TV programlarında yaptığı hareketler ile magazin gündemini bir süre daha meşgul ettikten sonra kaybolup gitmiştir. Uzun süre ekranlarda görünmeyen Caner Toygar 2009 yılında bir albüm çıkarmış, albümden istediği başarıyı yakalayamayınca da Ataşehir’de köfteci dükkanı açmıştır. Bu alanda da istediği başarıyı yakalayamayan Toygar, 2009 yılında bir filmde figüran olarak rol almıştır.

Ekranların eskiyen yüzlerinden biri olarak magazin gündeminden düşen Toygar şimdi de Esra Erol‘un sunduğu evlilik programına katılarak evlenmek istediğini açıkladı. Taliplerini bekleyen Caner programın reytinglerinde beklenen artışı yapamayınca bu sefer de programda Caner’in hastane görüntüleri yayınlandı.

Programa telefonla bağlanan Caner midesinden ameliyat olduğunu açıklarken, ekranlara da Caner’in ameliyata girerken ki görüntüleri geldi. Ufak bir operasyon geçirdiğini açıklayan Caner yarın tekrar yayına katılacağını ve talipleriyle görüşeceğini bildirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın