Yer Balonları Nerelerde Kullanılır

İsminden de anlayacağınız gibi yerde kullanılacak olan balonlar sınıfına girmektedir. Adının bu olması sizin de illa yerde kullanacağınız anlamına gelmiyor. Düz bir zemin olduğu sürece ve elektrik akımı oldukça reklam balonunu dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Belli standartlar çerçevesinde üretilmiş olan pvc balonları ise istekler ile beraber baskılı olacak şekilde hazırlanır. 2, 3, 4, 6, 8, 10 […]

 Yer Balonları Nerelerde Kullanılır

20.04.2018 - 15:30

Güncelleme : 20.04.2018 - 15:30

İsminden de anlayacağınız gibi yerde kullanılacak olan balonlar sınıfına girmektedir. Adının bu olması sizin de illa yerde kullanacağınız anlamına gelmiyor. Düz bir zemin olduğu sürece ve elektrik akımı oldukça reklam balonunu dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Belli standartlar çerçevesinde üretilmiş olan pvc balonları ise istekler ile beraber baskılı olacak şekilde hazırlanır. 2, 3, 4, 6, 8, 10 ve 12 metreye kadar üretilebilmektedir. 2 metre olan yer balonları içten motorludur. Fakat genellikle yer balonları dıştan motorlu olmaktadır. Yer balonlarının üretimi ise istekler doğrultusunda kolay olacak şekilde dizayn edilir. Reklam balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde kolay taşınabilir hale gelmektedir.

 

 

Reklamınızı yapacağınız zamanlarda yalnızca elektrik ve motor bağlantısı sizlere yeterli olacak. Ayrıca bu yer balonlarını sadece gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Gecenin karanlık sularında bile reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. Stabil olan ürünlerde bulunmasa da istekler üzerine üretime hazırlanabiliyor. Yer balonlarının içinde konulmuş olan projektör ile aydınlatma sağlanır ve geceleri de reklamlarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Yer balonları fiyat olarak da stabil bir şey söylenemez. İlk olarak ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılır. Eğer sizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir fiyat çıkarılmaktadır. Bu sadece kişiye özel olan baskılar da geçerli olmaktadır.

Yer Balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın