Yeni Tanıtılacak iPhone

iPhone telefonlarının yeni tanıtımına artık çok az gün kaldı. Bu durumda, günler kala hala çözülemeyen gizem ise, iPhone bu yeni telefonun ismini 10. yıla özel olarak farklı bir isim vererek mi çıkaracak ve bu isim ne olacak?

 Yeni Tanıtılacak iPhone

09.09.2017 - 14:58

Güncelleme : 09.09.2017 - 14:58

iPhone telefonlarının yeni tanıtımına artık çok az gün kaldı. Bu durumda, günler kala hala çözülemeyen gizem ise, iPhone bu yeni telefonun ismini 10. yıla özel olarak farklı bir isim vererek mi çıkaracak ve bu isim ne olacak? Genel düşünce olarak iPhone X ismi üzerinde yoğunlaşırken son günlerde söylenen bir başka isim ise, iPhone Pro.

 

iPhone’un İsmi Ne Olacak?

Apple 10. yılına özel olarak yeni çıkaracak olduğu telefon ile ilgili olarak telefonun özel 3D yüz algısı sistemi ile çıkarılacağı konusunda herkes bilgi sahibi oldu. Bu arada çerçevesiz ekran konusunda da herkes artık bilgi sahibi olarak hareket ediyor. Ancak, bilinmeyen ve hiç bir raporda da geçmeyen en önemli ayrıntı olarak dikkat çeken ise, telefonun ismi üzerinde oluyor.

 

Her zaman devam niteliğinde iPhone 8 olarak duyurulmuş olan bu yeni telefonun adı ile ilgili olarak özellikle Apple’ın 10 anlamını taşıyan X seçeneğini kullanacağı konuşuluyor. Elbette şu anda net olarak ortaya çıkmış bir şey yok. Bakalım karar ne olacak ve isim ne olarak belirlenecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın