Yazlık Tesettür Giyim Kombini Nasıl Olmalıdır?

Yazlık Tesettür Giyim Kombini Nasıl Olmalıdır?   Her yaştan kadınların tesettür kıyafetlerinde kullandıkları takımlar ile doğru kombinasyonu elde etmek için birçok detay düşünülmelidir. Her şeyden önce, vücut yapınızla uyumlu tunik modelleri seçmelisiniz. Aksi takdirde doğru bir kombin olmayacaktır, tunik için doğru pantolonları birleştirmelisiniz. Birleştirirken, kesimin uyumuna, renk ve model uyumluluğuna dikkat edilmelidir. Kesimli bir tunik, […]

 Yazlık Tesettür Giyim Kombini Nasıl Olmalıdır?

10.05.2021 - 19:57

Güncelleme : 10.05.2021 - 19:57

Yazlık Tesettür Giyim Kombini Nasıl Olmalıdır?

 

Her yaştan kadınların tesettür kıyafetlerinde kullandıkları takımlar ile doğru kombinasyonu elde etmek için birçok detay düşünülmelidir. Her şeyden önce, vücut yapınızla uyumlu tunik modelleri seçmelisiniz. Aksi takdirde doğru bir kombin olmayacaktır, tunik için doğru pantolonları birleştirmelisiniz. Birleştirirken, kesimin uyumuna, renk ve model uyumluluğuna dikkat edilmelidir. Kesimli bir tunik, kesimli pantolonlarda şık görünmez.

 

Kesime Dikkat Edilmelidir

 

Aynı şekilde, aşağı doğru genişleyen kesimli modeller, küt pantolonlar için uygun değildir. Aynı kural etekle tuniğin kombinasyonları için de geçerlidir. Aynı kesme seviyesine sahip modeller birbiriyle uyumludur. Yazlık tesettür giyim modelleri için renk seçimi doğru olmalıdır. Birbirleriyle sert kesişen renk geçişleri yerine, daha yumuşak ve daha estetik bir görünüm sunan geçişler yapılmalıdır.

 

 Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir?

 

Model olarak bakıldığında, çok kişisel sonuçlar elde edilir. Giyim tarzı ve renkleri asıl belirleyen ise kendi zevkiyle ilgilidir. Kap tercihleri de son zamanlarda yaygınlaştı. Bunların yanı sıra, elbise boyutlarından daha kısa ancak bilinen tunik uzunluklarından biraz daha uzun tunikler görmek mümkündür. Bunun dışında tulumlar da ilk tercihtir kadınlar arasında. Tesettür tunik modası da çok şık ve farklı stil ürünlerde üretildiğinden, tuniklerde pantolon kombinasyonlarında kullanılır.

 

Kıyafetlerden Sonra Şal Bağlama Tekniği

 

Genel olarak, her kadın kendisine uygun bir tekniğe alıştıktan sonra başka teknikler kullanmak zorunda değildir. Bu durumda, tamamen kişisel bir karardır. Bununla birlikte, yüz yapınıza uygun bağlama tekniklerini kullanmak en iyisidir. Hemen hemen her bağlama tekniği pürüzsüz, orantılı ve konturlu bir yüz yapısına uyar. Ancak, orantısız ve çözülmemiş yüz yapıları için saçılma teknikleri kullanılmalıdır. Bağlama tekniğinden sonra simetri eksikliği orantısız yüzdeyi aşacaktır.

 

Eşarplar ve şallar için bağlama teknikleri de tercih ettiğiniz giysilere göre değişebilir. Eşarp kullanımı tunik modelleri veya elbiseler için daha doğrudur. Bunun dışında yaz aylarında eşarplar da kullanılıyor. Çenenin altına sabitlemek yerine, sağa ya da sola atarak sıcak havalarda bunalmaktan kaçınabilirsiniz. Tesettür giyimde en bol ve en yeni modeller https://www.gizagiyim.com/ sitesinden takip edebilirsiniz.

 

Tesettür tunik genellikle diz boyunca uzanır ve uygun şekilde birleştirildiğinde kadınlara istenen stili ve görünümü verir. Tunik seçerken en önemli şey mevsime bağlı olarak giyim tarzıdır. Tunikler genellikle yaz aylarında hafif, ince kumaşlardan seçilir. Bunlara dikkat ederek kendi tarzınızı oluşturmanız mümkündür.