Yavuz Bingöl ve Mehveş Emeç’den şehit aileleri yararına konser!

Sanatçı Yavuz Bingöl ile meşhur piyanist Mehveş Emeç, lider Orhan Şallıel yönetimindeki Senfoni Orkestrası ile Şehit Aileleri yararına yeniden bir araya geliyorlar. Geliri Şehit Aileleri’ne takdim edilecek olan konser 28 Ağustos Salı akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.   Yavuz Bingöl ve Mehveş Emeç ilk kez 2003 yılında bir araya gelerek, sevilen şarkı ve türkülerden, kendilerine […]

 Yavuz Bingöl ve Mehveş Emeç’den şehit aileleri yararına konser!

27.08.2018 - 23:25

Güncelleme : 27.08.2018 - 23:25

Sanatçı Yavuz Bingöl ile meşhur piyanist Mehveş Emeç, lider Orhan Şallıel yönetimindeki Senfoni Orkestrası ile Şehit Aileleri yararına yeniden bir araya geliyorlar.

Geliri Şehit Aileleri’ne takdim edilecek olan konser 28 Ağustos Salı akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

 

Yavuz Bingöl ve Mehveş Emeç ilk kez 2003 yılında bir araya gelerek, sevilen şarkı ve türkülerden, kendilerine özgü, senfonik altyapılı bir repertuvar hazırlamışlardı. İkilinin fazla ses getiren konserlerine muhtelif sanatçılar da misafir olarak katılmışlardı. Bu konserde de Çevik Kuvvet Korosu, Serkan Çağrı,

 

Aynur Aydın ve Elif Buse Doğan misafir sanatçılar olarak sahne alacaklar.

 

Konserin en enteresan bölümlerinden biri de, Çevik Kuvvetlerde vazife saha polislerden oluşan koronun Senfonik Türküler’den bir seçkiyi seslendirmesi olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın