Yatırım Teşviklerinde Yeni Dönem

Entegre hayvancılık teşviklerinden cazibe merkezleri teşviklerine kadar günden güne yeni teşvikler açıklanmakta ve birçok firma bu teşviklerden yararlanmak istemektedir.

 Yatırım Teşviklerinde Yeni Dönem

03.08.2018 - 18:48

Güncelleme : 03.08.2018 - 18:48

Entegre hayvancılık teşviklerinden cazibe merkezleri teşviklerine kadar günden güne yeni teşvikler açıklanmakta ve birçok firma bu teşviklerden yararlanmak istemektedir. Açıklanan bu yatırım teşvik projelerinden yararlanabilmek için uzman bir şekilde hazırlanmış dosyaya ihtiyaç vardır. Danışmanlık firmamız işte tam bu noktada sizin yardımınıza yetişiyor. Metal eşya, mobilya imalatı ve seracılık gibi 27 sektörde yatırım teşvik dosyalarının hazırlanmasında sizin yanınızda.

Yatırım Teşvik Sektörleri Nelerdir?

Firmamız lisanslı depoculuk, kâğıt ürünleri imalatı, mobilya imalatı, metal eşya ve 27 sektörde yatırım teşvik belgesi alınabilmesi için gerekli olan danışmanlık hizmeti vermektedir. Hangi sektörler için hizmet verdiğimizi bu sektörlerin hangilerini olduğunu ve hizmetlerimizin detayları için cekadanismanlik.com web sitesi adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Firmamız yatırma teşviklerinden en doğru en hızlı bir şekilde yararlanabilmeniz için sizin yerinize dosyanızı hazırlıyor ve gerekli başvuruları yapıyor. Size sadece teşvikten yararlanmak kalıyor. Yatırım teşviklerinden yararlanarak iş yapmak işte bu kadar kolay. Sizde firmamıza gelin yatırımınızı doğru ve güvenli yapın.

http://cekadanismanlik.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın