Yat Malzemeleri Çeşitleri

Yat sahipleri, konforlarını mümkün olan en üst düzeye çıkarmak isterler. Bunu sağlamanın birinci şartı bir yatta gereken tüm malzeme ve ekipmanların ellerinin altında olmasıdır. Bu anlamda zengin ürün yelpazesine sahip, istedikleri her ürüne tek adresten ulaşabilecekleri bir firmadan alış veriş yapmaları önemlidir.  Çünkü zaman değerlidir ve hem kalite, hem ürün çeşidi hem de cazip fiyatları […]

 Yat Malzemeleri Çeşitleri

23.10.2020 - 23:02

Güncelleme : 23.10.2020 - 23:02

Yat sahipleri, konforlarını mümkün olan en üst düzeye çıkarmak isterler. Bunu sağlamanın birinci şartı bir yatta gereken tüm malzeme ve ekipmanların ellerinin altında olmasıdır. Bu anlamda zengin ürün yelpazesine sahip, istedikleri her ürüne tek adresten ulaşabilecekleri bir firmadan alış veriş yapmaları önemlidir.  Çünkü zaman değerlidir ve hem kalite, hem ürün çeşidi hem de cazip fiyatları bir çatıda toplayan firma,bu değerden tasarruf sağlar.Csy Marine, sektörün bu anlamda öncü firmalardan biridir ve müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetinin başarılı bir firma için mihenk taşı olduğunun bilincinde olarak tüm tekne severlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet sunmaktadır. Yat malzemeleri ihtiyaçları olanlara da bir tık kadar yakındır.

Portatif Tuvalet Ürünleri

Portatif tuvalet ürünleri, yat ve tekne sahiplerinin en fazla kullandığı ürünler arasındadır. En fazla kullanılan bu yat malzemesini sadece alıp takmak yeterli olmaz. Yedek malzemelerinden, su haznesine konan kimyasal sıvıya kadar sürekli olarak temin edilmesi gereken ürünler bulunmaktadır. Özellikle yat ve tekneleri ticari bir işletme olarak kullananlar için bu ürünlerin kaliteli ve bir o kadar cazip fiyatlarla alınması önemlidir. Çünkü işletme giderlerini düşürecek ve dolayısıyla kar marjını yükseltecek bu alışveriş, iş devamlılıkları için önemli bir adımdır. Bu ürünlerin satışını yapan pek çok firma içerinde bütçe dostu, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve sürümden kazanma fiyat politikası ile çalışan Csy Marine, bu anlamada pek çok avantajı müşterilerine sunan bir firmadır.

Epoksi Reçine Nedir?

Epoksi reçine ilk olarak 1930’lu yıllarda endüstriyel amaçlı kullanılmış, fakat gün geçtikçe kullanım alanını genişlemiş yapıştırıcı bir maddedir. Bu maddeyeyapışkanlığı artıran komponentineposiye eklenmesi ile elde edilmektedir ve uygulandığı alanda hızlıca kurumaktadır. Kuruduktan sonra uygulanan alanın yüzeyini sertleştirerek çok güçlü bir kaplama oluşturmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Pek çok sektörde ve alanda kullanılabilir olması, çeşidinin farklı alanlara uyum sağlaması için sürekli geliştirilmesiyle sağlanır. Alkali, su ve aside karşı direncinin yüksek olması ve kolay uygulanabilir olması da tercih sebeplerindendir. Tekne ve yat gibi deniz ürünlerinde koruma amaçlı kaplama olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır.