Yaşamı Kolaylaştıran Bir Web Sitesi

Çağımızın dinamik ve sürekli değişen yaşamında, internet, bilgisayarlar ve teknoloji başrollerde yer alıyor. Teknolojinin sağladığı olanakları daha verimli kullanmanın yeni yolları bulundukça, bizimde pek çok konu yeni bilgiler edinmemiz kaçınılmaz hale geliyor. Örneğin Fatih internet şifresi, son zamanlarda en çok aranan ve sıkça sorun yaşanan bir konu olarak öne çıkıyor. Okullarda teknoloji ve özellikle internet […]

 Yaşamı Kolaylaştıran Bir Web Sitesi

04.02.2020 - 18:03

Güncelleme : 04.02.2020 - 18:03

Çağımızın dinamik ve sürekli değişen yaşamında, internet, bilgisayarlar ve teknoloji başrollerde yer alıyor. Teknolojinin sağladığı olanakları daha verimli kullanmanın yeni yolları bulundukça, bizimde pek çok konu yeni bilgiler edinmemiz kaçınılmaz hale geliyor. Örneğin Fatih internet şifresi, son zamanlarda en çok aranan ve sıkça sorun yaşanan bir konu olarak öne çıkıyor.

Okullarda teknoloji ve özellikle internet alt yapısının daha verimli kullanılmasını sağlayan Fatih uygulaması, sürekli güncellenen ve değişen wifi şifrelerine sahip. Bu şifrelerin sürekli güvenlik nedeniyle değişmesi, yeni şifrelere ulaşmayı da zorlaştırıyor.

Sürekli güncellediğimiz bilgilerle, Fatih wifi şifrelerine ulaşabileceğiniz web platformumuz, yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefleyen her türlü bilgiyi barındıracak şekilde hazırlanıyor.

İşaretlerin Dijital Dünyaya Uyumu

Gündelik yaşamda kullandığımız, çoğunun binlerce yıl öncesine uzanan geçmişi bulunan işaretler var. Örneğin Tik işareti, pek çok önemli maddeye dikkat çekmemizi sağlayan, yazılı evraklarda maddeleri oluşturmaya yarayan işlevsel bir işarettir. Bu işaretin Bilgisayarlar, dijital dünya ve devamında klavyede yapılması da sürekli zorunluluk haline gelebiliyor.

Bununla birlikte özel bir işaret olan Tik işaretinin, klavyede nasıl yapıldığını bulmak, hayli zor olabiliyor. Bu ve buna benzer tüm özel işaretlerin, klavyelerde nasıl yapıldığını öğrenmek için, web sitemizin ilgili kategorisini ziyaret etmeniz yeterlidir. Tüm özel işaretlerin klavyede hangi tuşları kullanarak yapabileceğinizi kolay ve hızlı bir şekilde web sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.