Yacht Kiralama

Halka açık tekneler sizi koylara veya yüzme noktalarına götürmez. İstanbul’dan alınacak ve Prens adaları rıhtımına bırakılacaksınız. Ancak özel bir yat ile adaların daha fazlasını göreceksiniz çünkü daha fazla kısım, görünmeyen koylar ve plajlar ve hatta ıssız alanlar. Bir adadan diğerine gitmek istiyorsanız, bir sonraki vapura binmek için saatlerce beklemenize gerek yok. Yacht kiralama ile kaptanınızdan […]

 Yacht Kiralama

12.01.2022 - 19:34

Güncelleme : 12.01.2022 - 19:34

Halka açık tekneler sizi koylara veya yüzme noktalarına götürmez. İstanbul’dan alınacak ve Prens adaları rıhtımına bırakılacaksınız. Ancak özel bir yat ile adaların daha fazlasını göreceksiniz çünkü daha fazla kısım, görünmeyen koylar ve plajlar ve hatta ıssız alanlar.

Bir adadan diğerine gitmek istiyorsanız, bir sonraki vapura binmek için saatlerce beklemenize gerek yok. Yacht kiralama ile kaptanınızdan sizi başka bir adaya götürmesini isteyin. Toplu taşıma ile bir sonraki adaya ulaşmak için saatlerce bekleyecek ve tekrar ana iskeleye bırakılacaksınız.

Anakaradan yolculuk süresi yaklaşık bir buçuk saat sürüyor ancak bu yolculuk sırasında İstanbul’un nefes kesen manzaralarına şahit olacaksınız.

Prens Adaları gezimiz 9 saat sürmekte olup, adanın etrafındaki sakin sulardan ve daha sakin dönemlerden en iyi şekilde yararlanmak için sabahları yola çıkmaktadır. Yolculuklar sabah 9’da başlar ve akşam 6’da sona erer. Yolculuğu daha uzun hale getirmek için seyir süresini küçük bir ücret karşılığında uzatmak mümkündür

Farklı maksimum kapasitelerde farklı yatlarımız var. Toplu taşıma araçları yerine özel yatlarımızdan birini seçin, böylece adaya gelen ziyaretçilerin göremediği saklı plajları ve koyları lüks yatınızda da ziyaret edebileceksiniz. Yardımsever ekip, sizi adaların etrafındaki en iyi yüzme noktalarına götürebilir ve siz aileniz ve arkadaşlarınızla suların tadını çıkarırken sizi bekleyecektir.