Xiaomi Telefonlarında Fastboot Kapatma Nasıl Yapılır?

Xiaomi fastboot kapatma işlemi aslında basittir. Çoğu kişi yapacağı her bir android işlemlerini geri döndürme amacıyla Fastboot’a ihtiyaç duyar. Çıkılacağı zaman da yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bakıldığı zaman çoğu kişinin oldukça önemli bir işlem olarak gördüğü Fastboot, çıkışı kolay olan bir işlemdir. Her telefonda farklı şekillerde çıkış sağlanır. Xiaomi Fastboot kapatma işlemi ise güç […]

 Xiaomi Telefonlarında Fastboot Kapatma Nasıl Yapılır?

28.06.2021 - 11:42

Güncelleme : 28.06.2021 - 11:42

Xiaomi fastboot kapatma işlemi aslında basittir. Çoğu kişi yapacağı her bir android işlemlerini geri döndürme amacıyla Fastboot’a ihtiyaç duyar. Çıkılacağı zaman da yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bakıldığı zaman çoğu kişinin oldukça önemli bir işlem olarak gördüğü Fastboot, çıkışı kolay olan bir işlemdir. Her telefonda farklı şekillerde çıkış sağlanır.

Xiaomi Fastboot kapatma işlemi ise güç tuşu ve ses açıp kapatma tuşları ile sağlanır. Bu adımları uygulayan her bir Xiaomi kullanıcısı istediği sonuca da rahatlıkla ulaşabilecektir. Eğer bilgi sahibi değilseniz Andronova sitesini de güvenilir bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Telefonların Fastboot Modundan Çıkması

 

Her telefon fastboot modundan farklı şekillerde çıkar. Örneğin Xiaomi Fastboot kapatma durumunda güç tuşuna uzunca basılması yeterli olacaktır. Ancak bu işlem bazen tek başına yeterli değildir. Bunun yanı sıra ses açma ve kapama tuşları da devreye girer. Bu durumda telaş ve panik yaşamamak gerekir. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız fazla işlem gerçekleştirmemelisiniz. Bu durumda yapacağınız en önemli adımlardan bir tanesi telefonunuzu teknik servise götürme olmalıdır.

Teknik servis sayesinde kısa süre içinde Fastboot modundan çıkabilirsiniz. Dolayısıyla yapacağınız her bir adım oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bazı sitelerden de bilgi alabilirsiniz. Andronova sitesi üzerinden de Fastboot kapatma noktasında detaylı ve güvenilir bilgilere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.