Xiaomi Redmi 6 Pro

Weibo üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ile Xiaomi, Redmi 6 Pro kamerası ile çekilmiş toplamda 9 adet fotoğrafı gözler önüne seriyor. Farklı ışık koşulları ile çekilmiş olan portre fotoğrafları cihazın bu konuda iyi işler ortaya koyacağının habercisi. Xiaomi tarafından gerçekleştirilen Redmi 6 Pro çıkış tarihi açıklaması sonrasında şimdi de çeşitli görseller geldi. İşte 5 farklı renk seçeneğini […]

 Xiaomi Redmi 6 Pro

24.06.2018 - 17:41

Güncelleme : 24.06.2018 - 17:41

Weibo üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ile Xiaomi, Redmi 6 Pro kamerası ile çekilmiş toplamda 9 adet fotoğrafı gözler önüne seriyor. Farklı ışık koşulları ile çekilmiş olan portre fotoğrafları cihazın bu konuda iyi işler ortaya koyacağının habercisi.

Xiaomi tarafından gerçekleştirilen Redmi 6 Pro çıkış tarihi açıklaması sonrasında şimdi de çeşitli görseller geldi. İşte 5 farklı renk seçeneğini ve tasarımı gösteren Xiaomi Redmi 6 Pro basın görselleri.

Çift kamera sistemi aracılığıyla çekilen bu fotoğrafların sosyal medya üzerinden paylaşılmadan önce sıkıştırılmış olduğunun da altını çizmek gerek. Çift kameranın 12 Megapiksel ana sensör ve derinlik algılama için 6 Megapiksel ikincil sensörden oluştuğu tahmin ediliyor. Selfie kamerası ise 5 Megapiksel çözünürlük ile gelecek. Cihazın yapay zeka destekli kamera yazılımı da fotoğrafların en güzel şekilde çıkmasını mümkün kılacak. AI Beauty ve AI Portrait Mode gibi özellikler bu konuda önemli rol oynayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın