Xiaomi MIUI 13

Yazılım güncellemesi bir YouTube videosunda görüntülendi. Daha önce arayüz de internete sızmıştı. Üstüne bu da eklenince Xiaomi kullanıcılarının heyecanı oldukça arttı diyebiliriz. Android tabanlı arayüz, “xiaomiui” isimli bir YouTube kanalında karşımıza çıktı. Xiaomi kullanıcıları uzun süredir MIUI 13’ü bekliyor. Merakla beklenen MIUI 13 için geri sayım başlamış durumda. 2021’in sonunda tanıtılacağı açıklanan MIUI 13 kullanıcılar […]

 Xiaomi MIUI 13

14.12.2021 - 21:17

Güncelleme : 14.12.2021 - 21:17

Yazılım güncellemesi bir YouTube videosunda görüntülendi. Daha önce arayüz de internete sızmıştı. Üstüne bu da eklenince Xiaomi kullanıcılarının heyecanı oldukça arttı diyebiliriz. Android tabanlı arayüz, “xiaomiui” isimli bir YouTube kanalında karşımıza çıktı.

Xiaomi kullanıcıları uzun süredir MIUI 13’ü bekliyor. Merakla beklenen MIUI 13 için geri sayım başlamış durumda. 2021’in sonunda tanıtılacağı açıklanan MIUI 13 kullanıcılar tarafından merakla beklenirken bir gelişme yaşandı.

MIUI 13 ile gelmesi beklenen özellikler arasında dosya yöneticisinde bazı yenilikler yer alıyor. Dosya Yöneticisi uygulamasında, dosyalarınızı Xiaomi Cloud ve Mi Drive’da görebileceksiniz. Bu kısa yola bastığınızda dosyalarınıza Mi Drive’da göz atabileceksiniz.