Xiaomi MIUI 11 güncellemesi almayacak.

Yedi Xiaomi Redmi akıllı telefona MIUI 11 ya da Global Beta güncellemesi gelmeyecek. Desteğin kesileceği telefonlar şu şekilde sıralanıyor; Redmi Note 4, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 3, Redmi Pro. Mi Topluluk Yöneticisi, bunlar dışındaki cihazların güncelleme almaya devam edeceğini söyledi. Söz konusu telefonlar normal güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek. […]

 Xiaomi MIUI 11 güncellemesi almayacak.

05.04.2019 - 16:00

Güncelleme : 05.04.2019 - 16:00

Yedi Xiaomi Redmi akıllı telefona MIUI 11 ya da Global Beta güncellemesi gelmeyecek. Desteğin kesileceği telefonlar şu şekilde sıralanıyor; Redmi Note 4, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 3, Redmi Pro. Mi Topluluk Yöneticisi, bunlar dışındaki cihazların güncelleme almaya devam edeceğini söyledi.


Söz konusu telefonlar normal güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek. Ancak bu desteğin de kısa süreceği konuşuluyor. MIUI 11 desteği gelen telefonlarda reklamlarınkaldırılacağı müjdesi verilmişti. Destek almayan modellerde bu reklamların kaldırılmayacağı bilgisi ise kullanıcıları üzdü.

Mevcut MIUI arayüzünde reklamlar gösteriliyor. Ancak, bu durumun yakın zamanda yeni MIUI 11 güncellemesi ile bu durumun ortadan kalkacağı konuluşuyor. Xiaomi‘nin CEO’su Bay Lei Jun resmi hesabından yaptığı açıklamada Xiaomi’nin MIUI arayüzünde bulunan ve kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkileyen reklamları kaldırmak için çalışacaklarını belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın