Xiaomi Mi Mix 3 tanıtımı

Akıllı telefon pazarını değiştiren serilerden birisi olan Mi Mix serisi için çerçevesiz ekran akımı başlattılar diyebiliriz. Üst ve kenarlarda neredeyse hiç çerçevesi bulunmayan modelin alt tarafında ise ince bir çerçeve yer alıyordu. Ardından Mi Mix 2 modeliyle beklentileri karşılayamayan Xiaomi, Mi Mix 2s modeliyle o beklenen büyük dalgayı yaratamadı. Ancak görünen o ki Xiaomi bu […]

 Xiaomi Mi Mix 3 tanıtımı

01.07.2018 - 18:00

Güncelleme : 01.07.2018 - 18:00

Akıllı telefon pazarını değiştiren serilerden birisi olan Mi Mix serisi için çerçevesiz ekran akımı başlattılar diyebiliriz. Üst ve kenarlarda neredeyse hiç çerçevesi bulunmayan modelin alt tarafında ise ince bir çerçeve yer alıyordu.

Ardından Mi Mix 2 modeliyle beklentileri karşılayamayan Xiaomi, Mi Mix 2s modeliyle o beklenen büyük dalgayı yaratamadı. Ancak görünen o ki Xiaomi bu defa oldukça iddialı.

İlk defa kameralara yakalanan ve Mi Mix 3 modeline ait olduğu iddia edilen bu görsele modelin 4 tarafta da oldukça ince çerçeveleri bulunuyor. Akıllara Vivo NEX ve Oppo Find X modellerini getiren Mi Mix 3 sızıntısında ön kamera ise gözükmüyor. Buda açılıp kapanan bir ön kameraya işaret ediliyor.

Oldukça şık gözüken Mi Mix 3 hakkında maalesef elimizde şu anda bu görsel haricinde pek bir bilgi bulunmuyor. Tahminlerimize göreyse Snapdragon 845 ile gelecek olan modelde 8 GB RAM ve 256 GB hafıza yer alacak.

En yeni Android sürümüyle çalışması muhtemel olan Mi Mix 3‘un tanıtımı ise tıpkı Mi Mix 2 modelinde olduğu gibi Eylül ayında gerçekleşecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın