Xiaomi Mi 9 Explorer Edition geliyor!

Xiaomi’nin Başkanı Lin Bin bugün Weibo hesabı üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Yapmış olduğu paylaşımda, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition hakkında kullanıcıların nabzını yoklayan Lin Bin, kullanıcılara Mi 8 Explorer Edition ile aynı özelliklere  sahip olan bir telefona ne kadar ödemek istediklerini sordu.Bu gelişmeye paralel olarak, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition modeline de göz kırpan […]

 Xiaomi Mi 9 Explorer Edition geliyor!

31.01.2019 - 16:49

Güncelleme : 31.01.2019 - 16:49

Xiaomi’nin Başkanı Lin Bin bugün Weibo hesabı üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Yapmış olduğu paylaşımda, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition hakkında kullanıcıların nabzını yoklayan Lin Bin, kullanıcılara Mi 8 Explorer Edition ile aynı özelliklere  sahip olan bir telefona ne kadar ödemek istediklerini sordu.Bu gelişmeye paralel olarak, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition modeline de göz kırpan  Lin Bin tabiri caizse herkesi heyecanlandırdı. Bildiğiniz üzere standart Mi 8 modeli ile Mi 8 Explorer modelinin fiyatları arasında dağlar kadar fark var.

Bu fiyat farkını düşürerek, Explorer Edition sürümlerini daha da ön plana çıkarmak isteyen Xiaomi, görünen o ki bu yıl daha farklı bir fiyat politikası ile karşımıza çıkacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın