“Wtcn” Karakaya Twitch’ten 24 saatliğine ban yedi!

ürkiye’nin sevilen Twitch yayıncıları arasında yer alan Ferit “Wtcn” Karakaya son paylaştığı Instagram Hikayeleri ile takipçilerini şaşırttı. 22 Haziran Pazartesi gününün öğle saatlerinde birkaç hikaye paylaşan yayıncı, yaptığı yayın sırasında gösterilen müstehcen bir görselden dolayı Twitch üzerinde 24 saat banlandığını belirtti. Ferit ilk defa Twitter’ın gazabına uğramıyor. Popüler yayıncı yaklaşık iki yıl önce canlı yayın […]

 “Wtcn” Karakaya Twitch’ten 24 saatliğine ban yedi!

23.06.2020 - 10:55

Güncelleme : 23.06.2020 - 10:55

ürkiye’nin sevilen Twitch yayıncıları arasında yer alan Ferit “Wtcn” Karakaya son paylaştığı Instagram Hikayeleri ile takipçilerini şaşırttı. 22 Haziran Pazartesi gününün öğle saatlerinde birkaç hikaye paylaşan yayıncı, yaptığı yayın sırasında gösterilen müstehcen bir görselden dolayı Twitch üzerinde 24 saat banlandığını belirtti.

Ferit ilk defa Twitter’ın gazabına uğramıyor. Popüler yayıncı yaklaşık iki yıl önce canlı yayın esnasında Twitter hesabına giriş yaparken yanlışlıkla telefon numarası gözükmüştü. İzleyicilerin kendisini araması üzerine telefonu ekrana gösteren yayıncı, kendisini arayan bir izleyicinin telefon numarasını yayındaki diğer izleyicilerle paylaşması nedeniyle üç gün uzaklaştırılmıştı.

24 saatin ardından sevenleri ile tekrardan bir araya geleceğini söyleyen Wtcn’a biz de Playerbros ailesi olarak geçmiş olsun diyoruz.