Windows 10 Lisans Etkinleştirme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

  Windows 10, en yaygın kullanılan işletim sistemi olarak biliniyor. Bu işletim sisteminin bütün özellikleri ile kullanılabilmesi için etkinleştirme işlemi yapılması gerekir. Windows 10 etkinleştirme iki şekilde yapılır. Öncelikle ürün anahtarı alınmış ise bu anahtarı kullanarak etkinleştirme yapılabilir. Ürün anahtarını ilgili alana girerek kolayca Windows kullanımına başlanabilir. Aynı zamanda internet bağlantısı olan bilgisayardan Microsoft hesabında […]

 Windows 10 Lisans Etkinleştirme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

25.08.2021 - 9:37

Güncelleme : 25.08.2021 - 9:37

 

Windows 10, en yaygın kullanılan işletim sistemi olarak biliniyor. Bu işletim sisteminin bütün özellikleri ile kullanılabilmesi için etkinleştirme işlemi yapılması gerekir. Windows 10 etkinleştirme iki şekilde yapılır.

Öncelikle ürün anahtarı alınmış ise bu anahtarı kullanarak etkinleştirme yapılabilir. Ürün anahtarını ilgili alana girerek kolayca Windows kullanımına başlanabilir. Aynı zamanda internet bağlantısı olan bilgisayardan Microsoft hesabında oturum açılarak donanıma dijital lisans tanımlaması da yapılabilir. Tanımlama işleminden sonra işletim sistemi bütün fonksiyonlarıyla kullanılabilir.

Bestwhozi’nin Sunduğu İşlemler

 

İnstagram’da normalde yapılamayan bazı işlemler çeşitli uygulama ve siteler ile yapılabilir. Bestwhozi ile İnstagram’da gizli profilleri görmek mümkündür. Aynı zamanda video ya da fotoğraflar istenilen cihaza indirilebilir. Bunun yanı sıra normalde küçük görünen profil resimleri büyütülebilir.

Hesap sahipleri, profillerini ziyaret eden kişilerin kim olduğunu bu sayede öğrenebiliyor. Instagram hikâyelerini anonim bir şekilde izlemek için de kullanılabiliyor. Faikbas sitesinden bu işlemlerin detayları hakkında bilgi edinilebilir.

Gizli Hesapların Gönderilerini Görmek

 

İnstagram gizli hesaplarını takip etmeden görüntüleyebilmek için çeşitli yöntemler bulunuyor. Genellikle bunun için kullanılabilen site ve uygulamalar vardır. Bu site ve uygulamalarda hesaba giriş yapılması ve bakılacak profilin kullanıcı adı girilmesi ile gizli hesap gönderileri görülebilir. İnstagram gizlilik hesap görme işlemi genellikle bu yöntemle yapılır. Faikbas internet sitesinden gizli hesap gönderilerinin nasıl görüleceğini öğrenilebilirsiniz.