White Time Plus Diş Dostu Bir Üründür

Dişlerin beyaz olması ve temiz olması insanların gülümseyişlerinin daha ön plana çıkmasını sağlar. Tüketilen çay, kahve gibi içecekler dişlerin  üzerini kaplayan sarı tabakalara sebep olurlar. Bu da konuşurken gülerken kişiye ve karşısında ki muhatabına rahatsızlık verir. Önüne geçmek için evde yapılacak kürlerin etkisi neredeyse yok denecek kadar azdır. Yine lazer gibi temizletme yöntemleri diş minesine […]

 White Time Plus Diş Dostu Bir Üründür

17.01.2019 - 14:25

Güncelleme : 05.03.2021 - 13:55

Dişlerin beyaz olması ve temiz olması insanların gülümseyişlerinin daha ön plana çıkmasını sağlar. Tüketilen çay, kahve gibi içecekler dişlerin  üzerini kaplayan sarı tabakalara sebep olurlar. Bu da konuşurken gülerken kişiye ve karşısında ki muhatabına rahatsızlık verir. Önüne geçmek için evde yapılacak kürlerin etkisi neredeyse yok denecek kadar azdır. Yine lazer gibi temizletme yöntemleri diş minesine zarar vererek daha büyük sorunlara yol açar. White time plus ise içerdiği bitkisel özü ile diş minesine zarar vermeden dişleri beyazlatır, sarı tabakaları yok eder.

White Time Plus Düzenli Kullanımı

Daha ilk kullanımda jel kıvamı ile dişlerin daha temiz ve beyaz olmasını sağlatan White time plus düzenli kullanımda gözle görülür etkiler elde etmenizi sağlar. Özellikle ilk yedi gün düzenli kullanılması önerilmektedir. Hiçbir kimyasal madde içermeyen jel, diş hassasiyeti yaşayan kişilerin kullanımında da bir sorun çıkarmayacaktır. Ürünün kullanımı her yaşa uygun tasarlanmıştır. Soğuk ya da sıcak içecekler tüketildiğinde sızlanmalar yaşayan, diş eti kanamalarından mustarip olan kimselerde gönül rahatlığı ile kullanabilir. Diş fırçalarken diş fırçasının ulaşamadığı kısımlar muhakkak ki oluyor. Diş ipi kullanımına vakit yoksa veya o an diş ipi yoksa White time plus kullanımı yapabilirsiniz. Jel kıvamıyla fırçanın ulaşamadığı yerlere kolaylıkla ulaşır. Ayrıca  şişesinin özel tasarımı sayesinde çantada yer kaplamaz, ağırlık yapmaz. Böylelikle her yere yanınızda taşıyabilirsiniz ve ihtiyacınız olan her an kullanmanıza da olanak verir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın