WhatsApp’ın Son Güncellemesinde Hata Tespit Edildi

WhatsApp son güncellemesinden sonra bir hata tespit edildi. Birçok WhatsApp kullanıcısı Twitter’dan engelledikleri kullanıcıların kendilerine yeniden mesaj atabildiklerini söyledi.

 WhatsApp’ın Son Güncellemesinde Hata Tespit Edildi

24.05.2018 - 19:19

Güncelleme : 24.05.2018 - 19:19

WhatsApp son güncellemesinden sonra bir hata tespit edildi. Birçok WhatsApp kullanıcısı Twitter’dan engelledikleri kullanıcıların kendilerine yeniden mesaj atabildiklerini söyledi. WhatsApp ekibinin sorunu çözmek için acil bir güncelleme yayımlaması bekleniyor.

Sık sık güncellenen ve yeni özelliklere kavuşan WhatsApp, bu esnada bazı ufak hatalar yaşayabiliyor. Bunlardan birisi, kullanıcılar için bir kabusu gerçeğe dönüştürmüş durumda.

WhatsApp uygulamasının geçtiğimiz gün güncellenmesinin ardından, birçok kullanıcı Twitter’dan engelledikleri kullanıcıların kendilerine yeniden mesaj atabildiklerini belirtti.

 

@Osesax isimli Twitter kullanıcısı, WhatsApp’taki sorunu şöyle duyurdu: “Arkadaşlar lütfen, bu kişiden engellemiş olmama rağmen neden halen mesaj alıyorum? WhatsApp’ta size mesaj atanları engellemek için yeni bir yol var mı? Lütfen yardım edin!”

Bir diğer kullanıcı @chiilloutamara ise “WhatsApp kafayı yedi! Engellediğim klişiler bana mesaj atabiliyor ve her şeyimi görebiliyorlar!” dedi.

WhatsApp ekibinin sorunu çözmek için acil bir güncelleme yayımlaması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın