WhatsApp’dan Yeni Özellikler

Kuşku yok ki, şu anda dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp. Herkes bu programı kullanarak farklı farklı mesajlaşmalar gerçekleştirirken, aynı zamanda da görüntülü görüşme, görüntülü mesaj da gönderimi yapabiliyor.

 WhatsApp’dan Yeni Özellikler

09.09.2017 - 14:56

Güncelleme : 09.09.2017 - 14:56

Kuşku yok ki, şu anda dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp. Herkes bu programı kullanarak farklı farklı mesajlaşmalar gerçekleştirirken, aynı zamanda da görüntülü görüşme, görüntülü mesaj da gönderimi yapabiliyor. Bu işlemlerin ücretsiz olması da WhatsApp’ı ön plana çıkartıyor. Bu arada WhatsApp ise, bu kadar kullanılsa da yenilik yapmanın gerisinde kalmıyor. Bu arada da, şunu söylemek gerekir ki, WhatsApp çifte yeniliği bir arada getireceğini açıklamış bulunuyor.

 

İşte WhatsApp Yenilikleri

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, WhatsApp programında bulunan bundan sonra kullanabileceğiniz ilk yenilik, resim içerisinde resim moduna geçilebilecek. Bu durumda herhangi bir görüntülü görüşme yaparken, bir anda altta herhangi bir resim açılabilecek.

 

Ayrıca WhatsApp tüm konuşmalarınızı bundan sonra 24 saat saklayacak. Böylece bir gün önceki silmiş olduğunuz görüşme ile ilgili olarak dilerseniz metni geri getirebileceksiniz. Böylece, sizler de gereken işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra, şunu da söylemek gerekir ki, eğer, sizler gerekli işlemleri yaparken, hiç bir şekilde veri kaybı gibi bir durum oluşmamış olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın