WhatsApp’a Yeni Özellikler Geliyor!

Dünya üzerinde en yaygın olan mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp'a, kullanıcı engel kaldırma, davet özelliği, grup yöneticilerine verilen haklar ve telefonu sallayarak WhatsApp'a erişmek gibi 4 yeni özellik gelmek üzere.

 WhatsApp’a Yeni Özellikler Geliyor!

13.12.2017 - 14:06

Güncelleme : 13.12.2017 - 14:06

Dünya üzerinde en yaygın olan mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp’a, kullanıcı engel kaldırma, davet özelliği, grup yöneticilerine verilen haklar ve telefonu sallayarak WhatsApp’a erişmek gibi 4 yeni özellik gelmek üzere.

Yeni özelliklerden ilki, engellenen kullanıcının engelini daha kolay kaldırmak olacak. Bunun için de yapılması gereken engellenen kullanıcının üzerinde parmağın basılı tutulması ve ekrana gelen ‘engeli kaldır’ seçeneğine tıklanması.

TELEFONU SALLAYARAK WHATSAPP’A ERİŞİLECEK

Bir diğer yenilik de, yeni ‘davet et’ özelliği. Bir kullanıcıyı gruba dahil etmek için yalnızca bir bağlantı göndermek yeterli olacak. Üçüncü özellik, grup yöneticilerine verilen haklar. Yöneticiler, artık üyelerin bazı özelliklere erişmesine izin verebilecek ya da yasak koyabilecek. Son yenilik ise WhatsApp kullanımına telefonu sallayarak erişim sağlamak.

Bu 4 yeni özelliğin kısa süre içinde kullanıma girmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın