WhatsApp’a 2 Yeni Özellik Geliyor

Geçtiğimiz günlerde 19 milyar dolara Facebook tarafından satın alınan WhatsApp’da inovasyon çalışmaları hızlandı. Yakın zamanda yeni bir güncelleme beklenen WhatsApp’a 2 yeni özellik eklendiği ve bu güncellemeyle beraber kullanıcıların kullanabileceği duyuruldu. Yapılan güncellemeyle beraber herkese açık olan WhatsApp profili fotoğrafınızı gizleme imkanınız olacak. Şu an mevcut sürümde telefon listemizde olmayan kişiler de bizim telefon numaramızı […]

 WhatsApp’a 2 Yeni Özellik Geliyor

27.02.2014 - 20:49

Güncelleme : 27.02.2014 - 20:49

Geçtiğimiz günlerde 19 milyar dolara Facebook tarafından satın alınan WhatsApp’da inovasyon çalışmaları hızlandı.

Yakın zamanda yeni bir güncelleme beklenen WhatsApp’a 2 yeni özellik eklendiği ve bu güncellemeyle beraber kullanıcıların kullanabileceği duyuruldu.

Yapılan güncellemeyle beraber herkese açık olan WhatsApp profili fotoğrafınızı gizleme imkanınız olacak. Şu an mevcut sürümde telefon listemizde olmayan kişiler de bizim telefon numaramızı biliyorsa profil fotoğrafımızı görebiliyor. Yeni eklenen bu özellik sayesinde artık istemediğimiz kişilerden WhatsApp profil fotoğrafımızı gizleyebileceğiz.

Yeni güncellemeyle beraber ikinci özellik ise, yine herkes tarafından görülebilen WhatsApp’ı son kullanma zamanı artık gizlenebilecek. Sadece izin verilen kişiler son kullanma zamanımızı görebilecek.

Kullanıcı sözleşmesinde görüldüğü üzere uygulamayı kullananların pek gizlisi saklısı olmadığı görülse de, bu güncellemeyle gelecek gizlilik özellikleri, uygulama kullanıcılarının biraz daha kendilerini rahat hissetmelerini sağlamasına soyut bir biçimde neden olacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın