Whatsapp yayından kaldırıldı!

Sohbet uygulaması Whatsapp sebep belirtilmeksizin Windows Phone mağazasından kaldırıldı. Anlık mesajlaşma yazılımı diyince akla ilk gelen isim olan ve son olarak Facebook’un servet ödeyerek bünyesine katmış olduğu Whatsapp, dün akşam saatlerinde Windows Phone uygulama mağazasında yayından kaldırıldı. Uygulamaya erişmeye çalışan kullanıcılar ‘We couldn’t find a match. Try a different spelling or search term’ doğrusu ‘aradığınız […]

 Whatsapp yayından kaldırıldı!

19.05.2014 - 18:29

Güncelleme : 19.05.2014 - 18:29

Sohbet uygulaması Whatsapp sebep belirtilmeksizin Windows Phone mağazasından kaldırıldı.

Anlık mesajlaşma yazılımı diyince akla ilk gelen isim olan ve son olarak Facebook’un servet ödeyerek bünyesine katmış olduğu Whatsapp, dün akşam saatlerinde Windows Phone uygulama mağazasında yayından kaldırıldı.

Uygulamaya erişmeye çalışan kullanıcılar ‘We couldn’t find a match. Try a different spelling or search term’ doğrusu ‘aradığınız içerik bulunamadı’ uyarısıyla karşılaşıyor. Whatsapp’ın niçin Windows Phone 8 veWindows Phone 8.1 işletim sistemlerinden kaldırıldığı ise bilinmiyor.

UygulamayıWhatsapp’ın resmi web sitesi whatsapp.com’dan indirmeye çalışan kullanıcılar, firmanın herhangi bir uyarısıyla karşılaşmıyor; sadece site üstünden uygulamayı indirmek isteyenler uygulamanın veritabanında yer almadığına dair bir ileti görüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın