Whatsapp ve Instagram yine çöktü!

Facebook, WhatsApp ve Instagram yine çöktü. Her üç uygulamaya da bir süredir giriş yapılamıyor. Kullanıcılar Facebook‘un yapacağı açıklamayı bekliyor. Ancak, Amerika merkezli şirketten şimdilik henüz resmi bir açıklama yapılmadı. En son 14 Nisan tarihinde buna benzer bir çöküntü yaşanmıştı fakat kullanıcılar halen sosyal medya hesaplarına erişim sağlayamıyor. Bu durumun ne kadar süreceği ve neden kaynaklı […]

 Whatsapp ve Instagram yine çöktü!

02.05.2019 - 19:48

Güncelleme : 02.05.2019 - 19:48

Facebook, WhatsApp ve Instagram yine çöktü. Her üç uygulamaya da bir süredir giriş yapılamıyor. Kullanıcılar Facebook‘un yapacağı açıklamayı bekliyor. Ancak, Amerika merkezli şirketten şimdilik henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

En son 14 Nisan tarihinde buna benzer bir çöküntü yaşanmıştı fakat kullanıcılar halen sosyal medya hesaplarına erişim sağlayamıyor.

Bu durumun ne kadar süreceği ve neden kaynaklı olduğu henüz belli olmasa da daha önceki kesintide Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan kesinti ile ilgili açıklama yapmıştı.

Facebook, Whatsapp ve Instagram çöktü! – ShiftDelete.Net (1)
Bakan Yardımcısı Sayan Facebook, Whatsapp ve Instagram çöktü fakat dünya genelinde yaşanan bu erişim sorununun ülkemizle alakalı bir durum olmadığını belirterek, “Sorun Türkiye’deki kullanıcıları da etkiledi fakat operatörlerimizden kaynaklı bir sorun bulunmuyor.” dedi.

Az önce olan kesinti için henüz net bir bilgi verilmedi fakat yapılan açıklamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın