WhatsApp Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor

Son yılların en çok kullanılan ve adeta bağımlılık haline gelen mobil ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün yeni bir özellikle kullanıcılarını memnun etmek için çalışmaya devam ediyor. WhatsApp Web özelliği, durum paylaşma, görüntülü sohbet ve daha niceleri derken başarılı uygulama yeni bir özellik test etmeye başladı.

 WhatsApp Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor

12.09.2017 - 17:33

Güncelleme : 12.09.2017 - 17:33

WhatsApp Mesajı Geri Alma Özelliği

Son yılların en çok kullanılan ve adeta bağımlılık haline gelen mobil ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün yeni bir özellikle kullanıcılarını memnun etmek için çalışmaya devam ediyor. WhatsApp Web özelliği, durum paylaşma, görüntülü sohbet ve daha niceleri derken başarılı uygulama yeni bir özellik test etmeye başladı. Mesajlarınızı geri almak artık daha mümkün olacak.

WhatsApp Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor Mu?

WhatsApp uygulamasında telefon rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınızla mesajlaşırken bazen attığınız mesajların görünmesini istemiyorsunuz. Kimi zaman yanlış kişiye, hiç atılmaması gereken mesajları yanlışlıkla atıyorsunuz. Bu durumda o mesajı geri alamıyordunuz. Ancak artık alabileceksiniz.

WhatsApp Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor

WhatsApp mesajlaşma ve görüntülü ücretsiz sohbet mobil uygulamasını kullanan kişiler yapılan test çalışmaları olumlu bir sonuç verirse; artık yanlışlıkla attıkları mesajları ya da attığı mesajı daha sonra vazgeçerek geri almak istediklerinde geri alma yapabilecekler. Henüz test aşamasında olan bu özellik gelirse, birçok WhatsApp kullanıcısı uygulamaya teşekkürlerini sunacak gibi duruyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın