WhatsApp İşletmeleri Mavi Tik ile Onaylayacak

Sosyal medya devleri Facebook, Twitter ve Instagram’dan sonra şimdi de mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a onaylı profil özelliği geliyor. Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefon mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni sürümde getireceği “mavi tik” özelliği ile onaylı profil dönemini başlatıyor. Şu an beta sürümünde görülebilen “mavi tik” özelliği önümüzdeki günlerde sisteme tamamen entegre edilerek tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. […]

 WhatsApp İşletmeleri Mavi Tik ile Onaylayacak

02.08.2017 - 9:12

Güncelleme : 02.08.2017 - 9:12

Sosyal medya devleri Facebook, Twitter ve Instagram’dan sonra şimdi de mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a onaylı profil özelliği geliyor.

Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefon mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni sürümde getireceği “mavi tik” özelliği ile onaylı profil dönemini başlatıyor. Şu an beta sürümünde görülebilen “mavi tik” özelliği önümüzdeki günlerde sisteme tamamen entegre edilerek tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Aşama aşama geçilmesi planlanan “mavi tik” özelliği ilk olarak kurumsal işletme hesaplarına açılacak.

Bireysel kullanıcıların ilk aşamada kullanamayacağı bu özelliği kullanan işletmelerin onaylı bir profil olduğu anlaşılacak; fakat WhatsApp’ın bir hesabı onaylamak için ne tür bir bilgi isteyeceği henüz bilinmiyor. Zaten telefon numarasıyla kullanılan bu akıllı telefon mesajlaşma uygulamasının işletmelerden ne tür bir bilgi isteyeceği merakla bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın