WhatsApp güncellemesi

WhatsApp, Google Play Beta Test programı ile yeni özelliklerini yayınlamaya devam ediyor. Bu yeni özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların da deneyimini önemseyen şirket, geri bildirimlerle uygulama üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen WhatsApp, uygulama sürümünü versiyon 2.18.189’a yükseltti. Bakalım yeni WhatsApp güncellemesi, kullanıcılara neler sunuyor? Günlük hayatımızda mesajlaşma ihtiyaçlarımız için en çok kullandığımız […]

 WhatsApp güncellemesi

20.06.2018 - 23:35

Güncelleme : 20.06.2018 - 23:35

WhatsApp, Google Play Beta Test programı ile yeni özelliklerini yayınlamaya devam ediyor. Bu yeni özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların da deneyimini önemseyen şirket, geri bildirimlerle uygulama üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen WhatsApp, uygulama sürümünü versiyon 2.18.189’a yükseltti. Bakalım yeni WhatsApp güncellemesi, kullanıcılara neler sunuyor?

Günlük hayatımızda mesajlaşma ihtiyaçlarımız için en çok kullandığımız servislerden olan WhatsApp yenilikleri ile güncel kalarak kullanıcılarını kaybetmemekte kararlı gibi gözüküyor.

Bu özellikleri şu an için WhatsApp beta test kullanıcıları için geçerli olup, ilerleyen zamanlarda Android kullanıcılarına sunulacak. Bunun nedeni, özelliklerin test edilip, artılarını ya da eksilerini bularak, özelliği daha stabil hale getiriliyor olması.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi, uygulamaya etiket mağazası gelecek. Bu gelecek olan mağaza ile birlikte, birçok etiket sizlere sunulacak. Ayrıca, sizlere sunulan etiket mağazası, kategorilerden oluşacak. Böylelikle kullanıcılar, kendisini en iyi ifade eden etiketi seçebilecek. Bu sebeple WhatsApp, uzun süredir üzerinde çalıştığı etiketlere bir yenisini daha ekledi. Bu etiketler aşk, üzgün ve vay! gibi etiketlerden oluşuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın