WhatsApp 10.Yıl Mesajı Gerçeği

2 gündür hızlı bir şekilde yayılan ve WhatsApp’ın 10.Yılı nedeniyle ücretsiz olacağını söyleyen içerikler tamamen uydurmadır ve öyle birşey kesinlikle yoktur. Büyük ihtimal WhatsApp kullanan arkadaşlarınızdan birkaçı aşağıdaki mesajı size de atmıştır. WhatsApp zaten 2009 yılında kuruldu. Yani kurulalı daha 4 yıl olan bir şirketin 10. yıl nedeniyle ücretsiz olmayı vadetmesi zaten saçma birşey. Bu bir […]

 WhatsApp 10.Yıl Mesajı Gerçeği

11.09.2013 - 10:51

Güncelleme : 11.09.2013 - 10:51

2 gündür hızlı bir şekilde yayılan ve WhatsApp’ın 10.Yılı nedeniyle ücretsiz olacağını söyleyen içerikler tamamen uydurmadır ve öyle birşey kesinlikle yoktur.

Büyük ihtimal WhatsApp kullanan arkadaşlarınızdan birkaçı aşağıdaki mesajı size de atmıştır. WhatsApp zaten 2009 yılında kuruldu. Yani kurulalı daha 4 yıl olan bir şirketin 10. yıl nedeniyle ücretsiz olmayı vadetmesi zaten saçma birşey.

Bu bir zamanlar hızlı bir şekilde yayılan SMS furyasını akla getirdi. O SMS’lerde de 10 kişiye gönderirsen dileklerin kabul olacak, dene gör, 10 kişiye gönderirsen Melekler seninle olacak gibi ne akla, ne de dine sığmayan mesajlarla birçok kişi bu akıma katılmıştı. Lütfen bu tarz şeylere inanmada ve uygulamadan önce kısa bir araştırma yapın.

Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın