Whatapp da Geri Sayım

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre etmeye hazırlandığı yenilikler ile gündemde… Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan WhatsApp uygulamaya entegre edilecek ‘etiket mağazası’ için geri sayıma geçti. WhatsApp’a gelecek olan mağaza ile birlikte, birçok etiket kullanıcıların beğenisine sunulacak. Söz konusu etiket mağazası farklı kategorilere de ev sahipliği yapacak. WhatsApp, uzun süredir üzerinde […]

 Whatapp da Geri Sayım

21.06.2018 - 23:25

Güncelleme : 21.06.2018 - 23:25

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre etmeye hazırlandığı yenilikler ile gündemde… Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan WhatsApp uygulamaya entegre edilecek ‘etiket mağazası’ için geri sayıma geçti.

WhatsApp’a gelecek olan mağaza ile birlikte, birçok etiket kullanıcıların beğenisine sunulacak. Söz konusu etiket mağazası farklı kategorilere de ev sahipliği yapacak. WhatsApp, uzun süredir üzerinde çalıştığı etiketlere bir yenisini daha ekledi. Bu etiketler aşk, üzgün ve vay! gibi etiketlerden oluşuyor.

Söz konusu özellikler şu an için WhatsApp beta test kullanıcılarının kullanımına sunulmuş durumda. İlerleyen zamanlarda iOS kullanıcıları için de yeni özelliklerin dağıtılması gündemde. Ancak resmi sürümlere ne zaman geleceğine dair şirketten henüz bir açıklama gelmiş değil.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın