Volkan Babacan İçin Teklif Geldi İddiası Yalanlandı

Medipol Başakşehir Spor Kulübü, Volkan Babacan için teklif geldiğine dair atılan iddiaları yalandı. Çıkan haberlerin yalanması üzerine tekliflerin asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu. Başakşehir, atılan iddialar üzerine Volkan Babacan ile ilgili açıklamalarda bulundu. Medipol Başakşehir Kulübü’nden Açıklama Geldi Medipol Başakşehir Kulübü, Beşiktaş Spor kulübünün transfer gündeminde olduğu konusunda ortaya atılan iddiaların temelsiz olduğunu, atılan her […]

 Volkan Babacan İçin Teklif Geldi İddiası Yalanlandı

09.05.2020 - 19:26

Güncelleme : 09.05.2020 - 19:26

Medipol Başakşehir Spor Kulübü, Volkan Babacan için teklif geldiğine dair atılan iddiaları yalandı. Çıkan haberlerin yalanması üzerine tekliflerin asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu. Başakşehir, atılan iddialar üzerine Volkan Babacan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir Kulübü’nden Açıklama Geldi

Medipol Başakşehir Kulübü, Beşiktaş Spor kulübünün transfer gündeminde olduğu konusunda ortaya atılan iddiaların temelsiz olduğunu, atılan her habere itibar edilmemesi gerektiğini dile getirdiği bir açıklamayı kamuoyu ile paylaştı. 1xbet giriş Başakşehir kulübü, 1xbet giriş Volkan Babacan’a teklif gelmesi gibi bir durumun yaşanmadığı ve kulüp adına çıkan, kulüp tarafından onaylanmamış olan haberlere itibar edilmemesini doğru olacağını dile getirdi.1xbet

Başakşehir’in Sembol İsmi: Volkan Babacan

Başakşehir Spor Kulübü 1xbet giriş tarafından yapılan açıklamada Volkan Babacan ile ilgili herhangi bir teklif almadıkları belirtilirken, “Kulübümüzün kuruluşundan bu yana formamızı düzenli olan giyen milli kalecimiz Volkan Babacan’ın adı, son zamanlar farklı kulüpler için anılmaktadır. Kulübümüz için sembol isim olan Babacan için kulübümüze gelen güncel herhangi yeni bir teklif bulunmamaktadır.

1xbet yıllardır kulübümüz için ter döken tecrübeli kalecimizin takımımızdan ayrılacağı yönünde ortaya atılan iddialara itibar edilmemesini, kulübümüz tarafından yapılan resmi açıklamaların takip edilmesini rica ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.” ifadeleri kullanıldı. Başakşehir’de Mert Günok’ten sonra 2. kaleci konumunda yer alan Volkan Babacan’ın 2021 yılına kadar Başakşehir için sözleşmesi bulunuyor.