Ve IPTV

Nasıl İzlenir? İPTV izlemek için yapılması gerekenler şunlardır: Öncelikli olarak bu alanda servis sağlayan firmalar arasında kişi iyi bir araştırma yapmalı ve kendileri için en uygun olan firmayı seçmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus IPTV Server mimarisinin kapasitesi ve diğer özellikleridir. Görüntü kalitesi, çözünürlüğü yüksek olan kesintisiz yayın yapan firmalardan bir tanesi seçilmelidir. Seçim yapılıp […]

 Ve IPTV

28.11.2018 - 17:43

Güncelleme : 28.11.2018 - 17:43

Nasıl İzlenir?

İPTV izlemek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Öncelikli olarak bu alanda servis sağlayan firmalar arasında kişi iyi bir araştırma yapmalı ve kendileri için en uygun olan firmayı seçmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus IPTV Server mimarisinin kapasitesi ve diğer özellikleridir. Görüntü kalitesi, çözünürlüğü yüksek olan kesintisiz yayın yapan firmalardan bir tanesi seçilmelidir.
  • Seçim yapılıp sözleşme imzalandıktan sonra kişiye yayınları izleyebilmesi için seçtiği program ve kanallara uygun olarak bir link gönderilir.
  • Gönderilen bu link üzerinden gerekli ayarlamaları kişinin internete girebilen akıllı televizyonlar, bilgisayarlar, tablet ya da cep telefonu üzerinden bu sistemi izleyebilmesi mümkündür.

Avantajları

Böylesi bir sistemin yani İPTV yayıncılık anlayışının temel avantajları şunlardır:

  • Kişinin canı ne zaman ister ise yayın kaçırma derdi olmadan istediği gibi bu yayınları izleyebilir
  • Dilediği kadar izleme şansı vardır
  • Yer mevhumu hiç önemli değildir. Kişi canı ne zaman isterse o zaman izler
  • İzlemek istediği tüm yayınları izleme şansı mevcuttur
  • Araya uzun uzun giren reklamlar yoktur
  • Seçimler tamamen kişinin kendisine aittir.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar

İP TV sonuçta ücretli olan bir yayıncılık anlayışı olduğu için işin içine para kısmı da girmektedir ki kişi ödemelerini aylık, altı aylık ya da yıllık olarak yapabilir. Bunun yanında yıllık ödeme yaptığında kişilerin karşısına belli bir takım indirimler çıkabilmektedir.

Bunun yanında bir diğer önemli olan husus izlenecek olan paketin içeriğidir. Paket ne kadar kapsamlı ise rakam da o kadar yükselmektedir.

Ayrıca fiyatı belirleyen bir diğer barem seçilen servis sağlayıcısının belirlemiş olduğu fiyat politikasıdır.

https://vipserveriptv.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın