Vatanmed Saç Ekiminde Dünyaya Yayılıyor

Kellik ve saç dökümü erkeklerin korkulu rüyasıdır. Fakat bazen ne yapılırsa yapılsın çözüm olmaz ve saçlar maalesef dökülür ve kellik başlar. Ama son dönemlerde kelliğe karşı birçok alternatif mevcuttur. Daha kısa sürede çözüm almak isteyen kişiler protez saç yoluna başvurur. Protez saç iyi bir görüntü verir fakat hem bakımı oldukça zorludur hem de belli bir […]

 Vatanmed Saç Ekiminde Dünyaya Yayılıyor

13.09.2021 - 18:13

Güncelleme : 13.09.2021 - 18:13

Kellik ve saç dökümü erkeklerin korkulu rüyasıdır. Fakat bazen ne yapılırsa yapılsın çözüm olmaz ve saçlar maalesef dökülür ve kellik başlar. Ama son dönemlerde kelliğe karşı birçok alternatif mevcuttur. Daha kısa sürede çözüm almak isteyen kişiler protez saç yoluna başvurur. Protez saç iyi bir görüntü verir fakat hem bakımı oldukça zorludur hem de belli bir süre sonra yenilemek gerekir. Bu da fiyat olarak cep yakabilecek bir durumdur. Hem daha kesin bir çözüm hem de daha uygun fiyatlara çözüm arayan kişiler için saç ekimi daha sık tercih edilir.

Saç ekimi denildiği vakit de Türkiye bu alanda ilk sırada yer almaktadır. Tatile gelen birçok turist dahi Türkiye’den saç ekimi yaptırmadan ayrılmaz. İşte bu saç ekim merkezlerinden bir tanesi de Vatanmed olarak karşımıza çıkıyor. Uğur Öztürk 15 sene önce Vatanmed’i kurdu ve günümüzde Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarında olmak üzere 16 adet şubesi bulunuyor. Öztürk bu şubelerin hepsinde aynı kalitede hizmet verdiklerini ve çalışan yaklaşık 300 personelin de bu duruma oldukça dikkat ettiklerini ifade ediyor.

Fiyat Olarak Yüz Güldürüyor

 

Vatanmed kurucusu Uğur Öztürk merkezlerinin fiyat olarak yüz güldüren bir yer olduğunu ifade ediyor. Eğer saç ekimi konusunda tereddütte olan birisi varsa şubelerine beklediklerini ifade eden Öztürk hem fiyat olarak mutlu ayrılacaklarını aynı zamanda çıkan sonuçtan da mutlu olacaklarını ifade ediyor. Başarı oranı olarak da nerdeyse %100 gibi bir oran tutturduklarını ifade eden Uğur Öztürk bunun çok çalışmaktan dolayı meydana geldiğini de söylüyor.

Özelikle müşteri yorumlarına da dikkat çeken Öztürk her zaman müşteriden gelen olumlu, olumsuz yorumlara değer verdiklerini ve buna göre kendilerini geliştirdiklerini ifade ediyor. Bunun sonucu olarak da sosyal medya platformlarında da kendileri için oldukça olumlu yorumlar aldıklarını ve puanlarının oldukça yüksek olduğunun da altını çiziyor. Kısacası Uğur Öztürk saç konusunda mutsuz olan kişilerin kendilerine gelmesini ve böylece bu mutsuzluklarının son bulacaklarını sağlıklı saçlara sahip olacaklarını ifade ediyor.